Szanowni Państwo, nasze serwisy internetowe wykorzystują pliki cookies, aby spełniać lepiej Państwa oczekiwania. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.
Szczegółowe informacje dotyczące cookies »

Liczba odwiedzin poszczególnych BipJST/BipJO

  • Wszystkie
  • BIP JST
  • BIP JO
Nazwa BIP Liczba odwiedzin
Archiwum UM Biłgoraj217541
Barka Dom Pomocy Społecznej im Jana Pawła II142158
Biblioteka Miejska w Puławach124521
Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej26007
Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu165989
Biblioteka Publiczna Gminy Bełżec50803
Biblioteka Publiczna Gminy Ruda Huta91223
Biblioteka Publiczna Gminy Tereszpol59887
Biblioteka Publiczna Gminy Zamość z/s w Mokrem2999
Biuro Obsługi Oświaty w Niedźwiadzie5659
Biuro Obsługi Szkół Samorządowych w Siedliszczu53762
Biuro Planowania Przestrzennego w Lublinie218783
Centrum Administracyjne Domów Dziecka w Woli Gałęzowskiej62694
Centrum Administracyjne Placówek Opiekuńczo Wychowawczych w Komarnie99115
Centrum Integracji Społecznej w Krasnymstawie23966
Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku95640
Centrum Spotkania Kultur w Lublinie410310
Centrum Usług Wspólnych Gminy Księżpol512
Centrum Usług Wspólnych w Puławach18145
Dom Dziecka w Dubience107
Dom Dziecka w Przybysławicach35949
Dom Dziecka w Siedliszczu3353
Dom Pomocy Społecznej w Chojnie Nowym Pierwszym2963
Dom Pomocy Społecznej w Kalince117746
Dom Pomocy Społecznej w Kaniem963
Dom Pomocy Społecznej w Konstantynowie79494
Dom Pomocy Społecznej w Kostomłotach114768
Dom Pomocy Społecznej w Kozuli66939
Dom Pomocy Społecznej w Matczynie144967
Dom Pomocy Społecznej w Nowinach259
Dom Pomocy Społecznej w Różance89288
Filharmonia im H Wieniawskiego w Lublinie162690
gckkomarowkapodl51262
Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Łaziskach497
Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego2287
Gimnazjum im. Konfederacji Tyszowieckiej w Tyszowcach1573
Gimnazjum im. SGO "Polesie"w Adamowie244
Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Świdniku180699
Gimnazjum nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Lubartowie300
Gimnazjum Nr 1 im. Obrońców Ojczyzny w Bychawie4764
Gimnazjum Nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej w Biłgoraju4365
Gimnazjum nr 1 w Drelowie58902
Gimnazjum nr 2 w Lubartowie265
Gimnazjum Nr 2 w Radoryżu Kościelnym63674
Gimnazjum Publiczne w Ludwinie21924
Gimnazjum Publiczne w Żmudzi50494
Gimnazjum w Siemieniu57200
Gimnazjum w Spiczynie im. Jana Pawła II 470
Gmina Garbów1577373
Gmina Krasnobród713631
Gmina Łuków979280
Gmina Obsza676581
Gmina Podedwórze885171
Gmina Poniatowa obsługiwana przez Urząd Miejski w Poniatowej1705993
Gmina Sosnowica883589
Gmina Włodawa893650
Gmina Wola Mysłowska30996
Gminna Biblioteka i Dom Kultury w Łaziskach1848
Gminna Biblioteka Publiczna im Bronisława Pietraka w Garbowie52024
Gminna Biblioteka Publiczna w Adamowie1261
Gminna Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie1394
Gminna Biblioteka Publiczna w Czemiernikach537
Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowej Kłodzie58573
Gminna Biblioteka Publiczna w Drelowie59822
Gminna Biblioteka Publiczna w Jeziorzanach8864
Gminna Biblioteka Publiczna w Kamieniu52188
Gminna Biblioteka Publiczna w Kąkolewnicy50127
Gminna Biblioteka Publiczna w Koroszczynie48790
Gminna Biblioteka Publiczna w Krzywdzie72663
Gminna Biblioteka Publiczna w Lubartowie41643
Gminna Biblioteka Publiczna w Ludwinie5462
Gminna Biblioteka Publiczna w Milanowie52369
Gminna Biblioteka Publiczna w Podedwórzu61102
Gminna Biblioteka Publiczna w Radzyniu Podlaskim z/s w Białej482
Gminna Biblioteka Publiczna w Rejowcu60872
Gminna Biblioteka Publiczna w Rokitnie1777
Gminna Biblioteka Publiczna w Sawinie56540
Gminna Biblioteka Publiczna w Serokomli87033
Gminna Biblioteka Publiczna w Starych Kobiałkach222
Gminna Biblioteka Publiczna w Uchaniach14140
Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Uhruskiej4831
Gminna Biblioteka Publiczna w Wyrykach802
Gminna Biblioteka Publiczna w Żmudzi47810
Gminna Biblioteka w Międzyrzecu Podlaskim52895
Gminna Instytucja Kultury w Rokitnie10589
Gminne Centrum Kultury12763
Gminne Centrum Kultury w Drelowie62594
Gminne Centrum Kultury w Józefowie nad Wisłą102
Gminne Gimnazjum im Bolesława Chrobrego w Kozodawach26392
Gminne Przedszkole w Spiczynie37
Gminny Ośrodek Kultury49587
Gminny Ośrodek Kultury Księżpol259
Gminny Ośrodek Kultury w Bełżcu47250
Gminny Ośrodek Kultury w Dębowej Kłodzie56738
Gminny Ośrodek Kultury w Hańsku6095
Gminny Ośrodek Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicach10370
Gminny Ośrodek Kultury w Jeziorzanach6570
Gminny Ośrodek Kultury w Kąkolewnicy56066
Gminny Ośrodek Kultury w Koroszczynie48592
Gminny Ośrodek Kultury w Milanowie54351
Gminny Ośrodek Kultury w Pawłowie52265
Gminny Ośrodek Kultury w Rejowcu56513
Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie Hucie50545
Gminny Ośrodek Kultury w Sawinie61514
Gminny Ośrodek Kultury w Siedliszczu50567
Gminny Ośrodek Kultury w Siemieniu53084
Gminny Ośrodek Kultury w Uchaniach40790
Gminny Ośrodek Kultury w Wojciechowie68
Gminny Ośrodek Kultury w Zalesiu50159
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej49224
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Głusk5455
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Księżpol104
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Serokomli94940
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Uchaniach12537
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Adamowie9583
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Aleksandrowie17900
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bełżcu50610
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Biłgoraju178750
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czemiernikach4053
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębowej Kłodzie67694
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Drelowie122022
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Garbowie61173
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Hańsku3847
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jabłoniu60386
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Janowie Podlaskim62258
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kamieniu80673
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kąkolewnicy77840
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Komarówce Podlaskiej54439
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzywdzie69673
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Leśniowiecach81349
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubatrowie3998
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyrzecu Podlaskim36637
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyrzecu Podlaskim48362
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Milanowie145863
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Podedwórzu150340
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Radzyniu Podlaskim121
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rejowcu60797
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rejowcu Fabrycznym59573
GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ROKITNIE153
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sawinie84650
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemieniu57603
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Staninie63410
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Stoczku Łukowskim420160
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sułowie50169
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Suścu61777
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Telatynie63126
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Terespolu109065
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wohyniu91285
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Woli Uhruskiej11176
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zalesiu50493
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej we Włodawie36349
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Firleju5591
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Woli Uhruskiej14299
Gminny Zakład Komunalny w Leśniowicach70466
Gminny Zakład Komunalny w Uchaniach5767
Gminny Zakład Komunalny we Włodawie16148
Gminny Zakład Usług Komunalnych w Hrubieszowie zs w Świerszczowie40195
Gminny Zakład Usług Komunalnych w Serokomli4277
Gminny Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkół56296
Gminny Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkół60
Gminny Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkół45896
Gminny Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkół w Hańsku3503
Gminny Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkół w Krzczonowie50289
Gminny Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkół w Krzywdzie134202
Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny w Woli Uhruskiej25046
Gminny Zespół Obsługi Szkół w Garbowie58700
Gminny Zespół Obsługi Szkół w Łaziskach25996
Gminny Zespół Obsługi Szkół w Siemieniu68670
Gminny Zespół Usług Wodociągowych i Gospodarki Komunalnej w Drelowie58378
Gminy Trawniki1565225
I Liceum Ogólnokształcące im Mikołaja Kopernika w Parczewie116977
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie56337
I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim86139
ICN2481
II Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie1596
Integracyjne Przedszkole Publiczne Nr 3 w Kraśniku6043
Janowski Ośrodek Kultury w Janowie Lubelskim16272
Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Lublinie30796
Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy w Nałęczowie SP ZOZ227499
Krasnostawski Dom Kultury68699
Kraśnicki Ośrodek Edukacji i Nauki24932
Leśniowskie Stowarzyszenie Oświatowo-Samorządowe3701
Liceum Ogólnokształcące im Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim4010
Liceum Ogólnokształcące im. gen. Wł. Sikorskiego58319
Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Milanowie87259
Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Zawadzkiego w Wisznicach171587
Lubartowski Ośrodek Kultury w Lubartowie7772
Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie218392
Lubelskie Centrum Konferencyjne w Lublinie430525
Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli256232
Medyczne Studium Zawodowe w Białej Podlaskiej12
Miejska Biblioteka Publiczna29771
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Mickiewicza w Lubartowie3646
Miejska Biblioteka Publiczna w Dęblinie53465
Miejska Biblioteka Publiczna w Kraśniku46439
MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA WE WŁODAWIE117473
Miejska Służba Drogowa12332
Miejski Dom Kultury w Dęblinie58791
Miejski Ośrodek Kultury DWOREK w Rejowcu Fabrycznym57463
Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku146523
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej55830
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krasnymstawie98778
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kraśniku2061
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie36694
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Parczewie139022
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rejowcu Fabrycznym70389
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdniku154682
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tyszowcach101866
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we Włodawie112714
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji96625
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Parczewie74727
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie66521
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubartowie245
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włodawie54126
Miejski Zakład Komunalny w Kazimierzu Dolnym141
Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o68913
Miejskie Centrum Profilaktyki w Świdniku61455
Miejskie Centrum Usług Socjalnych im. Jana Pawła II w Świdniku69672
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.33701
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji "Wodociągi Puławskie" Sp. z o.o. w Puławach97541
Miejskie Przedszkole Integracyjne we Włodawie110170
Miejskie Przedszkole Nr 1 w Dęblinie50530
Miejskie Przedszkole nr 10 w Puławach25475
Miejskie Przedszkole Nr 13 w Puławach47893
Miejskie Przedszkole nr 14 w Puławach18161
Miejskie Przedszkole nr 15 w Puławach18536
Miejskie Przedszkole nr 16 w Puławach19044
Miejskie Przedszkole nr 18 w Puławach33533
Miejskie Przedszkole nr 2 w Puławach25279
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Dęblinie52258
Miejskie Przedszkole nr 3 w Puławach38945
Miejskie Przedszkole nr 4 im. Jana Pawła II w Dęblinie51058
Miejskie Przedszkole nr 5 w Puławach40300
Miejskie Przedszkole nr 7 w Puławach29846
Miejskie Przedszkole nr 8 w Puławach33377
Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Parczewie63988
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Konfederacji Tyszowieckiej897
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej we Frampolu8060
Miejsko-Powiatowa Biblioteka im. Anny Kamieńskiej59187
Młodzieżowy Dom Kultury im. Oskara Kolberga we Włodawie12360
Muzeum Lubelskie w Lublinie200940
Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym88613
Muzeum Regionalne w Janowie Lubelskim11892
Muzeum Wsi Lubelskiej41787
Muzeum Zamoyskich w Kozłówce23838
Muzeum Zespół Synagogalny we Włodawie39002
Muzeum Ziemi Lubartowskiej w Lubartowie1057
Nieaktualny - Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej we Frampolu28
Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Puławach74247
Okręgowy Szpital Kolejowy SP ZOZ w Lublinie28827
Opolskie Centrum Kultury30569
Ośrodek Kultury w Urzędowie18323
Ośrodek Pomocy Społecznej w Bychawie3000
Ośrodek Pomocy Społecznej w Dęblinie47964
Ośrodek Pomocy Społecznej w Dzwoli2973
Ośrodek Pomocy Społecznej w Firleju93320
Ośrodek Pomocy Społecznej w Janowie Lubelskim12084
Ośrodek Pomocy Społecznej w Jeziorzanach9726
Ośrodek Pomocy Społecznej w Józefowie nad Wisłą4772
Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzczonowie51316
Ośrodek Pomocy Społecznej w Ludwinie20870
Ośrodek Pomocy Społecznej w Łaziskach7466
Ośrodek Pomocy Społecznej w Niedźwiadzie47377
Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowodworze70294
Ośrodek Pomocy Społecznej w Opolu Lubelskim26888
Ośrodek Pomocy Społecznej w Potoku Wielkim1664
Ośrodek Pomocy Społecznej w Rudzie-Hucie46285
Ośrodek Pomocy Społecznej w Sernikach18376
Ośrodek Pomocy Społecznej w Siedliszczu60606
Ośrodek Pomocy Społecznej w Urzędowie53505
Ośrodek Pomocy Społecznej w Wierzbicy74041
Ośrodek Pomocy Społecznej w Żmudzi63697
Ośrodek Praktyk Teatralnych "Gardzienice"165620
Ośrodek Rewalidacyjno- Wychowawczy w Janowie Lubelskim108
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju4775
Ośrodek Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Matczynie14858
Parczewski Dom Kultury109509
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im Komisji Edukacji Narodowej w Lublinie82268
Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza PROMYK w Janowie Lubelskim12960
Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza we Włodawie8997
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza63024
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Dubience57
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Radzyniu Podlaskim126633
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Rejowcu Fabrycznym3728
Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Bełżycach96864
Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Lubartowie14793
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 7 w Lublinie20044
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bychawie29948
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna we Włodawie19052
Poradnia Psychologoczno- Pedagogiczna w Janowie Lubelskim30849
Powiatowa Biblioteka Publiczna Centrum Kultury w Parczewie59067
Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublinie8204
Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Białej Podlskiej49125
Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Parczewie89251
Powiatowe Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej w Lublinie141
Powiatowe Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej w Lublinie19792
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie135952
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Białej Podlaskiej97013
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chełmie4859
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Janowie Lubelskim23519
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lubartowie25317
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Parczewie191450
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Radzyniu Podlaskim222940
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu82
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Włodawie61170
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Białej Podlaskiej84659
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Radzyniu Podlaskim13968
Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie30810
Powiatowy Ośrodek Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi52861
Powiatowy Ośrodek Wsparcia "Przystań"21952
Powiatowy Urząd Pracy w Janowie Lubelskim14646
Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie35447
Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie159989
Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim88131
Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie16936
Powiatowy Zespół Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w Janowie Lubelskim35035
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Krasnymstawie187142
Przedsiębiorstwo "Nieruchomości Puławskie" Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Puławach118918
Przedszkole Integracyjne nr 5 im. Doroty Gellner w Świdniku112369
Przedszkole Miejskie nr 1 „Słoneczny Promyk” Kraśnik5784
Przedszkole Miejskie Nr 1 w Lubartowie4415
Przedszkole Miejskie nr 2 w Kraśniku6693
Przedszkole Miejskie nr 2 w Lubartowie1505
Przedszkole Miejskie nr 2 we Włodawie14536
Przedszkole Miejskie Nr 4 w Kraśniku4301
Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowie187
Przedszkole Miejskie Nr 5 Kraśnik1056
Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubartowie234
Przedszkole Miejskie Nr 6 Kraśnik1420
Przedszkole Miejskie Nr1 we Włodawie63215
Przedszkole Miejskie w Opolu Lubelskim1704
Przedszkole Miejskie w Rejowcu Fabrycznym68472
Przedszkole Nr 1 im.Słoneczna Jedyneczka34237
Przedszkole Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Świdniku62024
Przedszkole Nr 3 im. Jana Brzechwy w Świdniku75564
Przedszkole Nr 4 im. Kubusia Puchatka w Krasnystawie13021
Przedszkole Nr 4 w Świdniku87820
Przedszkole nr 5 im. Bajeczka23456
Przedszkole Nr 6 w Krasnymstawie16905
Przedszkole Nr 6 w Świdniku79075
Przedszkole Nr 7 im. Marii Kownackiej w Świdniku89232
Przedszkole Nr 8 w Krasnymstawie19937
Przedszkole Publiczne w Urzędowie3610
Przedszkole Samorzadowe w Drelowie52448
Przedszkole Samorządowe w Bełżcu46767
Przedszkole Samorządowe w Milanowie49180
Przedszkole Samorządowe w Tyszowcach1073
Przedszkole w Woli Uhruskiej3403
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza46302
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie58492
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orląt Lwowskich w Krasnymstawie41616
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 w Kraśniku26091
Publiczne Gimnazjum im. ks. Błażeja Nowosada w Szyszkowie149
Publiczne Gimnazjum im W Jagiełły w Parczewie83489
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów w Kraśniku28536
Publiczne Gimnazjum nr 1 w Puławach im. Jana Pawła II43935
Publiczne Gimnazjum nr 1 we Włodawie25359
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie4334
Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów20080
Publiczne Gimnazjum w Bełżcu48116
Publiczne Gimnazjum w Sielcu im Marii Skłodowskiej Curie101700
Publiczne Przedszkole Integracyjne w Puławach20767
Publiczne Przedszkole Nr 1 w Parczewie60043
Publiczne Przedszkole Nr 2 w Parczewie65906
Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"110253
Puławski Park Naukowo-Technologiczny sp. z o.o.4048
Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie10686
Regionalny Ośrodek Kultury i Sportu w Krzczonowie63977
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie1263647
Samodzielna Publiczna Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Zamościu34863
Samodzielne Publiczne Sanatorium Gruźlicy i Chorób Płuc15067
Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Celejowie26292
Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie108733
Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu12889
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gruźlicy i Chorób Płuc w Adampolu93314
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Bełżycach508608
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bychawie299147
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dęblinie236072
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Międzyrzecu Podlaskimbrak danych
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Międzyrzecu Podlaskim31941
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Parczewie233236
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim.463991
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Urzędowie16076
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Woli Uhruskiej2835
Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej101903
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej we Włodawie285555
Samorzadowy Zespół Administracyjny Szkół w Abramowie9
Samorządowa Administracja Placówek Oświatowych w Nowodworze55607
Samorządowa Administracja Szkół w Tyszowcach73326
Samorządowe Centrum Kultury Tyszowce2618
Samorządowe Przedszkole Nr 1 w Biłgoraju12393
Samorządowe Przedszkole Nr 1 w Bychawie2443
Samorządowe Przedszkole Nr 213472
Samorządowe Przedszkole nr 3 w Biłgoraju12947
Samorządowy Ośrodek Kultury w Leśniowicach61274
Samorządowy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej93506
Samorządowy Zespół Administracyjny Szkół w Firleju84641
Samorządowy Zespół Administracyjny Szkół w Lubartowie36230
Samorządowy Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkół przy Urzędzie Gminy Głusk59967
Samorządowy Zespół Oświaty w Potoku Wielkim1909
Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Dorohusku657
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Bystrzycy91456
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Załuczu56273
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Zofii Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim104740
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dęblinie48186
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy we Włodawie im. Ks. J. Twardowskiego29855
Stacja Ratownictwa Medycznego w Chełmie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej869509
Starostwo Powiatowe Biała Podlaska32
Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej426567
Starostwo Powiatowe w Biłgoraju2225067
Starostwo Powiatowe w Chełmie2625307
Starostwo Powiatowe w Janowie Lubelskim904217
Starostwo Powiatowe w Lubartowie2988358
Starostwo Powiatowe w Lublinie5673389
Starostwo Powiatowe w Łęcznej158026
Starostwo Powiatowe w Opolu Lubelskim1805468
Starostwo Powiatowe w Parczewie1364843
Starostwo Powiatowe w Puławach3219809
Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim1596145
Starostwo Powiatowe w Rykach1867943
Starostwo Powiatowe w Świdniku2597801
Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim902646
Starostwo Powiatowe w Zamościu1611290
Starostwo Powiatowe we Włodawie850586
Straż Miejska w Świdniku120371
Szkoła Muzyczna I stopnia im. Kompozytorów Polskich w Kraśniku17312
Szkoła Muzyczna I stopnia we Włodawie56
Szkoła Podstawowa10733
Szkoła Podstawowa Gródku Szlacheckim51529
Szkoła Podstawowa im 15 Pułku Piechoty Wilków w Stefankowicach3733
Szkoła Podstawowa im. bł. Jana Pawla II w Kluczkowicach7454
Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Aleksandrowie1984
Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Aleksandrowie49
Szkoła Podstawowa im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej4089
Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Tereszpolu- Kukiełkach52836
Szkoła Podstawowa im. Hansa Christiana Andersena w Jawidzu114
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Juliopolu50189
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Dratowie97366
Szkoła Podstawowa im Jana Klińskiego w Tyszowcach290
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Mienianach10195
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Orchówku8376
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ROKITNIE4602
Szkoła Podstawowa im Juliana Ursyna Niemcewicza w Neplach63762
Szkoła Podstawowa im. Kajetana Koźmiana w Bychawce2340
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Woli Korybutowej50856
Szkoła Podstawowa im ks Jana Twardowskiego w Bezku47634
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej2786
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bukowie Wielkiej68910
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Drelowie73289
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Garbowie54833
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Teresinie73781
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Leszczynie5114
Szkoła Podstawowa im Orła Białego w Kobylanach81223
Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Bełżcu50562
Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach3688
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Chruślinie3304
Szkoła Podstawowa im. św. Maksymiliana Marii Kolbe w Pusznie Godowskim3461
Szkoła Podstawowa im Tadeusza Kościuszki w Husynnem3363
Szkoła Podstawowa im Tadeusza Kościuszki w Leśniowicach74327
Szkoła Podstawowa im Wacława Iwaniuka w Nowym Chojnie50491
Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie74297
Szkoła Podstawowa im Władysława Sikorskiego w Rakołupach70245
Szkoła Podstawowa im. Wydarzeń Września w Czartowczyku309
Szkoła Podstawowa im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej5451
Szkoła Podstawowa im. Zofii Trzcińskiej - Kamińskiej57817
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Opolu Lubelskim9832
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju13712
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Parczewie82236
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie578
Szkoła Podstawowa nr 10 w Puławach25799
Szkoła Podstawowa nr 11 w Puławach49003
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Królowej Jadwigi w Parczewie87158
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dęblinie50389
Szkoła Podstawowa nr 2 w Puławach129551
Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie44472
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy53692
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Króla Władysława Jagiełły w Parczewie718
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Tadeusza Kościuszki79369
Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie344
Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie10799
Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie501
Szkoła Podstawowa nr 4 w Puławach41842
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Kusocińskiego207772
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Dęblinie48790
Szkoła Podstawowa nr 6 w Puławach29978
Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku56687
Szkoła Podstawowa Nr1 im. Tadeusza Kościuszki Puławy44305
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 13 przy Szpitalu Specjalistycznym w Puławach3783
Szkoła Podstawowa Specjalna przy Sanatorium Rehabilitacyjnym w Krasnobrodzie59745
Szkoła Podstawowa w Bobach-Kolonii7071
Szkoła Podstawowa w Braciejowicach462
Szkoła Podstawowa w Bychawie18228
Szkoła Podstawowa w Czerniejowie50560
Szkoła Podstawowa w Czułczycach87210
Szkoła Podstawowa w Kamieniu49119
Szkoła Podstawowa w Kamieniu488
Szkoła Podstawowa w Kamionce67
Szkoła Podstawowa w Kazimierówce421
Szkoła Podstawowa w Kępie Piotrawińskiej332
Szkoła Podstawowa w Korolówce2548
Szkoła Podstawowa w Kostrach47728
Szkoła Podstawowa w Krzówce70736
Szkoła Podstawowa w Macoszynie Dużym4543
Szkoła Podstawowa w Milanowie76217
Szkoła Podstawowa w Moniakach7946
Szkoła Podstawowa w Perespie421
Szkoła Podstawowa w Przewalu302
Szkoła Podstawowa w Różance6217
Szkoła Podstawowa w Rudnie46917
Szkoła Podstawowa w Rudzie Hucie112406
Szkoła Podstawowa w Sielcu69475
Szkoła Podstawowa w Skokowie2277
Szkoła Podstawowa w Spiczynie34
Szkoła Podstawowa w Starych Boiskach1215
Szkoła Podstawowa w Szóstce109748
Szkoła Podstawowa w Ślipczu4375
Szkoła Podstawowa w Uhrusku3086
Szkoła Podstawowa w Wandalinie1575
Szkoła Podstawowa w Woli Przybysławskiej59104
Szkoła Podstawowa w Wólce Petryłowskiej55365
Szkoła Podstawowa w Zaraszowie184
Szkoła Podstawowa w Zezulinie3903
Szkoła Podstawowa w Żerocinie94323
Szkoła Podstawowa w Żmudzi71008
Szkoła Podstawowa w Żukowie2361
Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe im. Marii Minczewskiej w Białej Podlaskiej6602
Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe im. Polskiego Czerwonego Krzyża23380
Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe im. Stanisławy Leszczyńskiej w Zamościu141684
Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe im. Zofii Bagińskiej w Parczewie8838
Szkoła Policealna-Medyczne Studium Zawodowe im. Janusza Korczaka w Łukowie22641
Szpital Neuropsychiatryczny im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej256341
Środowiskowy Dom Samopomocy53388
Środowiskowy Dom Samopomocy6713
Środowiskowy Dom Samopomocy imienia Bł. Ks. Zygmunta Pisarskiego18425
Środowiskowy Dom Samopomocy w Janowie Lubelskim2238
Środowiskowy Dom Samopomocy w Józefowie nad Wisłą61
Środowiskowy Dom Samopomocy w Sawinie114056
Środowiskowy Dom Samopomocy „WRZOS” w Wólce Leszczańskiej50485
Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie71667
Teatr Muzyczny w Lublinie42734
test175
testowa1069
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. w Krasnymstawie13795
UM Krasnystaw Test2900
Urząd Gminy Abramów736634
Urząd Gminy Adamów8048
Urząd Gminy Adamów819523
Urząd Gminy Aleksandrów649547
Urząd Gminy Bełżec535141
Urząd Gminy Białopole456768
Urząd Gminy Biłgoraj1497292
Urząd Gminy Biszcza897152
Urząd Gminy Borki1819039
Urząd Gminy Chełm1438399
Urząd Gminy Chodel586951
Urząd Gminy Czemierniki644086
Urząd Gminy Dębowa Kłoda1068310
Urząd Gminy Dołhobyczów765551
Urząd Gminy Drelów19
Urząd Gminy Dubienka498004
Urząd Gminy Dzierzkowice748340
Urząd Gminy Dzwola867922
Urząd Gminy Firlej821939
Urząd Gminy Głusk2036222
Urząd Gminy Godziszów259570
Urząd Gminy Goraj946994
Urząd Gminy Hańsk460441
Urząd Gminy Hrubieszów1014735
Urząd Gminy Jabłonna665643
Urząd Gminy Jabłoń765029
Urząd Gminy Janowiec827366
Urząd Gminy Janów Podlaski236677
Urząd Gminy Jarczów891040
Urząd Gminy Jeziorzany420886
Urząd Gminy Kamień1152439
Urząd Gminy Karczmiska1043118
Urząd Gminy Kąkolewnica1018077
Urząd Gminy Kłoczew937254
Urząd Gminy Kodeń456160
Urząd Gminy Komarówka Podlaska172332
Urząd Gminy Komarów-Osada933301
Urząd Gminy Konopnica1280876
Urząd Gminy Konstantynów809815
Urząd Gminy Końskowola1246607
Urząd Gminy Krasnystaw200135
Urząd Gminy Kraśniczyn9289
Urząd Gminy Krynice717893
Urząd Gminy Krzczonów906760
Urząd Gminy Krzywda1334699
Urząd Gminy Księżpol1027202
Urząd Gminy Leśniowice850989
Urząd Gminy Lubartów2175474
Urząd Gminy Ludwin283197
Urząd Gminy Łabunie882720
Urząd Gminy Łaziska890845
Urząd Gminy Łomazy981193
Urząd Gminy Łukowa695682
Urząd Gminy Mełgiew1787073
Urząd Gminy Miączyn660361
Urząd Gminy Michów875816
Urząd Gminy Milanów816091
Urząd Gminy Milejów1019001
Urząd Gminy Mircze759552
Urząd Gminy Niedrzwica Duża1669064
Urząd Gminy Niedźwiada920407
Urząd Gminy Nielisz763868
Urząd Gminy Niemce2669340
Urząd Gminy Nowodwór733888
Urząd Gminy Ostrówek1031168
Urząd Gminy Potok Górny597075
Urząd Gminy Potok Wielki568469
Urząd Gminy Puławy2307750
Urząd Gminy Radzyń Podlaski1164254
Urząd Gminy Rejowiec Fabryczny403660
Urząd Gminy Rokitno161368
Urząd Gminy Ruda-Huta749677
Urząd Gminy Rudnik103272
Urząd Gminy Sawin563566
Urząd Gminy Serniki1140166
Urząd Gminy Serokomla907038
Urząd Gminy Siedliszcze159522
Urząd Gminy Siemień591592
Urząd Gminy Skierbieszów917178
Urząd Gminy Spiczyn503109
Urząd Gminy Stanin819108
Urząd Gminy Stary Brus451800
Urząd Gminy Stary Zamość757592
Urząd Gminy Stężyca647466
Urząd Gminy Stoczek Łukowski201449
Urząd Gminy Strzyżewice1247950
Urząd Gminy Sułów175876
Urząd Gminy Susiec1137108
Urząd Gminy Szastarka1067507
Urząd Gminy Telatyn497150
Urząd Gminy Terespol1704755
Urząd Gminy Tereszpol605931
Urząd Gminy Tomaszów Lubelski1878722
Urząd Gminy Trzebieszów1087931
Urząd Gminy Trzydnik Duży728803
Urząd Gminy Tuczna728162
Urząd Gminy Turobin975865
Urząd Gminy Uchanie512618
Urząd Gminy Ulhówek654130
Urząd Gminy Ułęż1222071
Urząd Gminy Urszulin623088
Urząd Gminy Uścimów1124199
Urząd Gminy w Cycowie143466
Urząd Gminy w Kamionce1297861
Urząd Gminy w Sosnówce634327
Urząd Gminy Werbkowice1473156
Urząd Gminy Wierzbica653878
Urząd Gminy Wisznice334335
Urząd Gminy Wohyń549865
Urząd Gminy Wojciechów235526
Urząd Gminy Wojcieszków766240
Urząd Gminy Wojsławice644011
Urząd Gminy Wola Uhruska802662
Urząd Gminy Wólka177691
Urząd Gminy Wyryki614309
Urząd Gminy Wysokie812034
Urząd Gminy Zakrzówek1332241
Urząd Gminy Zamość5127565
Urząd Gminy Żmudź894182
Urząd Gminy Żyrzyn336325
Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie21928587
Urząd Miasta Biała Podlaska8158893
Urząd Miasta Biłgoraj2407254
Urząd Miasta Chełm4874581
Urząd Miasta Dęblin161062
Urząd Miasta Hrubieszów1835288
Urząd Miasta Józefów nad Wisłą634310
Urząd Miasta Krasnystaw3063150
Urząd Miasta Kraśnik3502938
Urząd Miasta Lubartów2905463
Urząd Miasta Lublin218791
Urząd Miasta Łuków2238199
Urząd Miasta Puławy5898658
Urząd Miasta Radzyń Podlaski2434823
Urząd Miasta Rejowiec Fabryczny655556
Urząd Miasta Świdnik4235362
Urząd Miasta Tomaszów Lubelski1544487
Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym2243571
Urząd Miasta Zamość9509851
Urząd Miejski Ostrów Lubelski836750
Urząd Miejski Piaski1984689
Urząd Miejski w Annopolu1144918
Urząd Miejski w Bełżycach1557662
Urząd Miejski w Bychawie1715289
Urząd Miejski w Janowie Lubelskim1494960
Urząd Miejski w Józefowie706289
Urząd Miejski w Kocku889846
Urząd Miejski w Lubyczy Królewskiej1186082
Urząd Miejski w Łaszczowie444756
Urząd Miejski w Łęcznej1496059
Urząd Miejski w Modliborzycach616494
Urząd Miejski w Nałęczowie1258252
Urząd Miejski w Opolu Lubelskim1665237
Urząd Miejski w Parczewie1648473
Urząd Miejski w Rejowcu139129
Urząd Miejski w Rykach3261908
Urząd Miejski w Tarnogrodzie855183
Urząd Miejski w Tyszowcach873465
Urząd Miejski w Urzędowie1505113
Urząd Miejski we Frampolu723541
Urząd Miejski we Włodawie1059441
Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dęblinie66057
Warsztaty Terapii Zajęciowej w Majdanie Zahorodyńskim47131
Włodawski Dom Kultury we Włodawie2521
Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. H.Łopacińskiego w Lublinie32450
Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie153816
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej31823
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Chełmie250111
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie88428
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu20637
Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Suchowoli1560
Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Suchowoli31547
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SPZOZ34
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SPZOZ71497
Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie1344000
WOJEWÓDZKI ZARZĄD MELIORACJI I URZĄDZEŃ WODNYCH W LUBLINIE2673678
Wojewódzkie Biuro Geodezji w Lublinie67
Wojewódzkie Biuro Geodezji w Lublinie189823
Zakład Aktywności Zawodowej w Stoczku Łukowskim57794
Zakład Gospodarki Komunalnej1495
Zakład Gospodarki Komunalnej1202
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Opole Lubelskie6044
Zakład Gospodarki Komunalnej Księżpol97
Zakład Gospodarki Komunalnej w Krzywdzie94767
Zakład Gospodarki Komunalnej w Siemieniu74314
Zakład Gospodarki Komunalnej w Staninie62607
Zakład Gospodarki Komunalnej w Urzędowie10759
Zakład Obsługi Szkół i Przedszkoli w Janowie Lubelskim98635
Zakład Usług Komunalnych209891
Zakład Usług Komunalnych i Mieszkaniowych w Lubartowie71727
Zakład Usług Komunalnych w Rudzie-Hucie Sp. z o.o.68355
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Stoczku Łukowskim54112
Zakład Zagospodarowania Odpadów w Wólce Rokickiej45302
Zarząd Dróg Miejskich w Puławach539004
Zarząd Dróg Powiatowych w Białej Podlaskiej474587
Zarząd Dróg Powiatowych w Janowie Lubelskim391529
Zarząd Dróg Powiatowych w Lubartowie69203
Zarząd Dróg Powiatowych w Lublinie zs w Bełżycach879366
Zarząd Dróg Powiatowych w Parczewie216519
Zarząd Dróg Powiatowych w Radzyniu Podlaskim353977
Zarząd Dróg Powiatowych w Tomaszowie Lubelskim66243
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie4412630
Zarząd Nieruchomości Wojewódzkich w Lublinie524511
Zespół Administracji Szkół w Wohyniu56110
Zespół Administracyjny Szkół w Sernikach26719
Zespół Dziennych Domów Pomocy Społecznej28050
Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkół79416
Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Opolu Lubelskim13300
Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych111700
Zespół Obsługi Oświaty Samorządowej45945
Zespół Obsługi Placówek Oświatowych154
Zespół Oświatowy im. Armii Krajowej w Kisielsku48923
Zespół Oświatowy w Jedlance83
Zespół Oświatowy w Starej Prawdzie64
Zespół Oświatowy w Starej Róży623
Zespół Oświatowy w Starych Kobiałkach76
Zespół Oświatowy w Stoczku Łukowskim1012
Zespół Oświatowy w Szyszkach59
Zespół Placówek Oświatowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Siemieniu53724
Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 w Kraśniku7345
Zespół Placówek Oświatowych w Podedwórzu85984
Zespół Placówek Szkolnych im Jana Pawła II w Przewłoce62892
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Adamowie1570
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Łukowie2171
Zespół Szkoł Samorządowych im. Jana Pawła II w Tereszpolu-Zaorendzie80281
Zespół Szkól w Strachosławiu49169
Zespół Szkół56260
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej w Międzyrzecu Podlaskim49938
Zespół Szkół im. Gen. Franciszka Kamińskiego w Adamowie5628
Zespół Szkół im Henryka Sienkiewicza w Siedliszczu60098
Zespół Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Małaszewiczach80684
Zespół Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie46421
Zespół Szkół im Mikołaja Kopernika w Bełżycach85201
Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta74081
Zespół Szkół Nr 1 w Ludwinie6823
Zespół Szkół nr 1 w Milejowie4382
Zespół Szkół nr 2 w Opolu Lubelskim21795
Zespół Szkół Nr 3 w Dęblinie47589
Zespół Szkół Nr 4 w Dęblinie47744
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w Urzędowie31965
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im Komisji Edukacji Narodowej w Puławach102309
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1:- Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Gen. Władysława Sikorskiego,- Gimnazjum Nr 2,- II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila132362
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Franciszka Dionizego Kniaźnina w Puławach117612
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie61694
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą4465
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Terespolu58203
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim274303
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im Stanisława Staszica w Parczewie113139
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im Unitów Podl w Międzyrzecu Podl48262
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach4943
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach270
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli23706
Zespół Szkół Rolniczych w Woli Osowińskiej49707
Zespół Szkół Samorządowych w Komarówce Podlaskiej47113
Zespół Szkół Samorządowych w Rejowcu Fabrycznym133692
Zespół Szkół Specjalnych przy DPS w Matczynie71414
Zespół Szkół Specjalnych przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie98267
Zespół Szkół Technicznych im Tadeusza Kościuszki w Bełżycach106749
Zespół Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim26855
Zespół Szkół Techniki Rolniczej im Wincentego Witosa w Piotrowicach69857
Zespół Szkół w Białce1118
Zespół Szkół w Białej194
Zespół Szkół w Czemiernikach72
Zespół Szkół w Dubience37
Zespół Szkół w Fiukówce64140
Zespół Szkół w Hucie Dąbrowie69043
Zespół Szkół w Janowie Lubelskim1449
Zespół Szkół w Janowie Podlaskim45861
Zespół Szkół w Kocku1777
Zespół Szkół w Krzywdzie60954
Zespół Szkół w Niedrzwicy Dużej25298
Zespół Szkół w Przybysławicach66698
Zespół Szkół w Przytocznie1834
Zespół Szkół w Radoryżu Smolanym61474
Zespół Szkół w Sawinie55296
Zespół Szkół w Serokomli175875
Zespół Szkół w Siedliszczu937
Zespół Szkół w Skorczycach18682
Zespół Szkół w Woli Uhruskiej4279
Zespół Szkół w Zabielu235
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Okrzei63337
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. 2 Warszawskiej Brygady Saperów i II Liceum Ogólnokształcące im. A. Frycza Modrzewskiego107458
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Bychawie87988
Związek Komunalny Gmin Ziemi Lubartowskiej47335
Żłobek Gminny "MALUSZEK"1760
Żłobek Miejski Nr 1 w Świdniku56581
Żłobek Miejski Nr 2 w Świdniku52877
Żłobek Miejski w Krasnymstawie13756
Żłobek Miejski w Opolu Lubelskim176
5743
25
433920
dev tools: Zaloguj