Szanowni Państwo, nasze serwisy internetowe wykorzystują pliki cookies, aby spełniać lepiej Państwa oczekiwania. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.
Szczegółowe informacje dotyczące cookies »

Liczba dokumentów publikowanych w instancjach BipJST/BipJO

  • Wszystkie
  • BIP JST
  • BIP JO
Nazwa BIP Liczba dokumentów
Archiwum UM Biłgoraj5343
Barka Dom Pomocy Społecznej im Jana Pawła II713
Biblioteka Miejska w Puławach50
Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej16
Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu43
Biblioteka Publiczna Gminy Bełżecbrak danych
Biblioteka Publiczna Gminy Ruda Huta52
Biblioteka Publiczna Gminy Tereszpol6
Biblioteka Publiczna Gminy Zamość z/s w Mokrem22
Biuro Obsługi Oświaty w Niedźwiadziebrak danych
Biuro Obsługi Szkół Samorządowych w Siedliszczubrak danych
Biuro Planowania Przestrzennego w Lublinie591
Centrum Administracyjne Domów Dziecka w Woli Gałęzowskiej37
Centrum Administracyjne Placówek Opiekuńczo Wychowawczych w Komarnie114
Centrum Integracji Społecznej w Krasnymstawie33
Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku23
Centrum Spotkania Kultur w Lublinie13
Centrum Usług Wspólnych Gminy Księżpolbrak danych
Centrum Usług Wspólnych w Puławach118
Dom Dziecka w Dubiencebrak danych
Dom Dziecka w Przybysławicach10
Dom Dziecka w Siedliszczu6
Dom Pomocy Społecznej w Chojnie Nowym Pierwszym63
Dom Pomocy Społecznej w Kalince162
Dom Pomocy Społecznej w Kaniem12
Dom Pomocy Społecznej w Konstantynowie34
Dom Pomocy Społecznej w Kostomłotach6
Dom Pomocy Społecznej w Kozulibrak danych
Dom Pomocy Społecznej w Matczynie21
Dom Pomocy Społecznej w Nowinachbrak danych
Dom Pomocy Społecznej w Różance43
Filharmonia im H Wieniawskiego w Lublinie23
gckkomarowkapodlbrak danych
Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Łaziskachbrak danych
Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego9
Gimnazjum im. Konfederacji Tyszowieckiej w Tyszowcach7
Gimnazjum im. SGO "Polesie"w Adamowiebrak danych
Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Świdniku6
Gimnazjum nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Lubartowiebrak danych
Gimnazjum Nr 1 im. Obrońców Ojczyzny w Bychawie12
Gimnazjum Nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej w Biłgoraju5
Gimnazjum nr 1 w Drelowiebrak danych
Gimnazjum nr 2 w Lubartowiebrak danych
Gimnazjum Publiczne w Ludwinie19
Gimnazjum Publiczne w Żmudzibrak danych
Gimnazjum w Siemieniu1
Gimnazjum w Spiczynie im. Jana Pawła II brak danych
Gmina Garbów4667
Gmina Krasnobród2694
Gmina Łuków4987
Gmina Obsza1416
Gmina Podedwórze1928
Gmina Poniatowa obsługiwana przez Urząd Miejski w Poniatowej6293
Gmina Siemień1318
Gmina Sosnowica3196
Gmina Włodawa4343
Gmina Wola Mysłowska2325
Gminna Biblioteka i Dom Kultury w Łaziskachbrak danych
Gminna Biblioteka Publiczna im Bronisława Pietraka w Garbowiebrak danych
Gminna Biblioteka Publiczna w Adamowiebrak danych
Gminna Biblioteka Publiczna w Aleksandrowiebrak danych
Gminna Biblioteka Publiczna w Czemiernikach2
Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowej Kłodzie1
Gminna Biblioteka Publiczna w Drelowie10
Gminna Biblioteka Publiczna w Jeziorzanach1
Gminna Biblioteka Publiczna w Kamieniubrak danych
Gminna Biblioteka Publiczna w Kąkolewnicybrak danych
Gminna Biblioteka Publiczna w Koroszczyniebrak danych
Gminna Biblioteka Publiczna w Krzywdzie13
Gminna Biblioteka Publiczna w Lubartowie2
Gminna Biblioteka Publiczna w Ludwiniebrak danych
Gminna Biblioteka Publiczna w Milanowie2
Gminna Biblioteka Publiczna w Podedwórzu11
Gminna Biblioteka Publiczna w Radzyniu Podlaskim z/s w Białej9
Gminna Biblioteka Publiczna w Rejowcu2
Gminna Biblioteka Publiczna w Rokitniebrak danych
Gminna Biblioteka Publiczna w Sawiniebrak danych
Gminna Biblioteka Publiczna w Serokomli24
Gminna Biblioteka Publiczna w Starych Kobiałkachbrak danych
Gminna Biblioteka Publiczna w Uchaniachbrak danych
Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Uhruskiej1
Gminna Biblioteka Publiczna w Wyrykachbrak danych
Gminna Biblioteka Publiczna w Żmudzibrak danych
Gminna Biblioteka w Międzyrzecu Podlaskimbrak danych
Gminna Instytucja Kultury w Rokitnie8
Gminne Centrum Kultury1
Gminne Centrum Kultury w Drelowiebrak danych
Gminne Centrum Kultury w Józefowie nad Wisłąbrak danych
Gminne Gimnazjum im Bolesława Chrobrego w Kozodawachbrak danych
Gminne Przedszkole w Spiczyniebrak danych
Gminny Ośrodek Kulturybrak danych
Gminny Ośrodek Kultury Księżpolbrak danych
Gminny Ośrodek Kultury w Bełżcubrak danych
Gminny Ośrodek Kultury w Dębowej Kłodzie45
Gminny Ośrodek Kultury w Hańskubrak danych
Gminny Ośrodek Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicachbrak danych
Gminny Ośrodek Kultury w Jeziorzanachbrak danych
Gminny Ośrodek Kultury w Kąkolewnicybrak danych
Gminny Ośrodek Kultury w Koroszczyniebrak danych
Gminny Ośrodek Kultury w Milanowiebrak danych
Gminny Ośrodek Kultury w Pawłowiebrak danych
Gminny Ośrodek Kultury w Rejowcu3
Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie Huciebrak danych
Gminny Ośrodek Kultury w Sawiniebrak danych
Gminny Ośrodek Kultury w Siedliszczu1
Gminny Ośrodek Kultury w Siemieniu1
Gminny Ośrodek Kultury w Uchaniach11
Gminny Ośrodek Kultury w Wojciechowiebrak danych
Gminny Ośrodek Kultury w Zalesiubrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznejbrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Głuskbrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Księżpolbrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Serokomli82
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Uchaniachbrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Adamowie79
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Aleksandrowie58
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bełżcubrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Biłgoraju125
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czemiernikach17
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębowej Kłodzie19
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Drelowie101
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Garbowie3
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Hańskubrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jabłoniubrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Janowie Podlaskim8
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kamieniu41
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kąkolewnicy33
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Komarówce Podlaskiejbrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzywdzie4
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Leśniowiecach5
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubatrowie2
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyrzecu Podlaskimbrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyrzecu Podlaskimbrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Milanowie90
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Podedwórzu6
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Radzyniu Podlaskimbrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rejowcu1
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rejowcu Fabrycznymbrak danych
GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ROKITNIEbrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sawinie5
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemieniubrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Staniniebrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Stoczku Łukowskim429
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sułowiebrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Suścu9
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Telatynie11
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Terespolu47
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wohyniu16
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Woli Uhruskiej1
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zalesiubrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej we Włodawie10
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Firleju2
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Woli Uhruskiej3
Gminny Zakład Komunalny w Leśniowicach1
Gminny Zakład Komunalny w Uchaniach3
Gminny Zakład Komunalny we Włodawiebrak danych
Gminny Zakład Usług Komunalnych w Hrubieszowie zs w Świerszczowie59
Gminny Zakład Usług Komunalnych w Serokomli21
Gminny Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkółbrak danych
Gminny Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkółbrak danych
Gminny Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkółbrak danych
Gminny Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkół w Hańskubrak danych
Gminny Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkół w Krzczonowiebrak danych
Gminny Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkół w Krzywdzie64
Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny w Woli Uhruskiej62
Gminny Zespół Obsługi Szkół w Garbowiebrak danych
Gminny Zespół Obsługi Szkół w Łaziskachbrak danych
Gminny Zespół Obsługi Szkół w Siemieniu1
Gminny Zespół Usług Wodociągowych i Gospodarki Komunalnej w Drelowiebrak danych
Gminy Trawniki4150
I Liceum Ogólnokształcące im Mikołaja Kopernika w Parczewie4
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie16
I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim17
ICNbrak danych
II Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie6
Integracyjne Przedszkole Publiczne Nr 3 w Kraśnikubrak danych
Janowski Ośrodek Kultury w Janowie Lubelskimbrak danych
Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Lublinie184
Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy w Nałęczowie SP ZOZ140
Krasnostawski Dom Kultury63
Kraśnicki Ośrodek Edukacji i Nauki10
Leśniowskie Stowarzyszenie Oświatowo-Samorządowe21
Liceum Ogólnokształcące im Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskimbrak danych
Liceum Ogólnokształcące im. gen. Wł. Sikorskiegobrak danych
Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Milanowie9
Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Zawadzkiego w Wisznicach80
Lubartowski Ośrodek Kultury w Lubartowie88
Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie289
Lubelskie Centrum Konferencyjne w Lublinie11
Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli62
Medyczne Studium Zawodowe w Białej Podlaskiejbrak danych
Miejska Biblioteka Publiczna1
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Mickiewicza w Lubartowie5
Miejska Biblioteka Publiczna w Dębliniebrak danych
Miejska Biblioteka Publiczna w Kraśniku32
MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA WE WŁODAWIE345
Miejska Służba Drogowa20
Miejski Dom Kultury w Dębliniebrak danych
Miejski Ośrodek Kultury DWOREK w Rejowcu Fabrycznym4
Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku20
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej57
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krasnymstawie187
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kraśnikubrak danych
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie48
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Parczewie57
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rejowcu Fabrycznym4
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdniku116
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tyszowcach58
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we Włodawie23
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji46
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Parczewie52
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie34
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubartowiebrak danych
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włodawie5
Miejski Zakład Komunalny w Kazimierzu Dolnymbrak danych
Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o22
Miejskie Centrum Profilaktyki w Świdniku1
Miejskie Centrum Usług Socjalnych im. Jana Pawła II w Świdniku14
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.brak danych
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji "Wodociągi Puławskie" Sp. z o.o. w Puławach12
Miejskie Przedszkole Integracyjne we Włodawie217
Miejskie Przedszkole Nr 1 w Dębliniebrak danych
Miejskie Przedszkole nr 10 w Puławach14
Miejskie Przedszkole Nr 13 w Puławach16
Miejskie Przedszkole nr 14 w Puławach9
Miejskie Przedszkole nr 15 w Puławach14
Miejskie Przedszkole nr 16 w Puławach18
Miejskie Przedszkole nr 18 w Puławach17
Miejskie Przedszkole nr 2 w Puławach20
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Dębliniebrak danych
Miejskie Przedszkole nr 3 w Puławach22
Miejskie Przedszkole nr 4 im. Jana Pawła II w Dębliniebrak danych
Miejskie Przedszkole nr 5 w Puławach13
Miejskie Przedszkole nr 7 w Puławach23
Miejskie Przedszkole nr 8 w Puławach17
Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Parczewie54
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Konfederacji Tyszowieckiejbrak danych
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej we Frampolu115
Miejsko-Powiatowa Biblioteka im. Anny Kamieńskiej1
Młodzieżowy Dom Kultury im. Oskara Kolberga we Włodawiebrak danych
Muzeum Lubelskie w Lublinie107
Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym46
Muzeum Regionalne w Janowie Lubelskimbrak danych
Muzeum Wsi Lubelskiej68
Muzeum Zamoyskich w Kozłówce25
Muzeum Zespół Synagogalny we Włodawie2
Muzeum Ziemi Lubartowskiej w Lubartowie5
Nieaktualny - Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej we Frampolubrak danych
Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Puławach8
Okręgowy Szpital Kolejowy SP ZOZ w Lublinie2
Opolskie Centrum Kultury35
Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Tomaszowie Lubelskiem3
Ośrodek Kultury w Urzędowiebrak danych
Ośrodek Pomocy Społecznej w Bychawiebrak danych
Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębliniebrak danych
Ośrodek Pomocy Społecznej w Dzwoli2
Ośrodek Pomocy Społecznej w Firleju24
Ośrodek Pomocy Społecznej w Janowie Lubelskim5
Ośrodek Pomocy Społecznej w Jeziorzanach4
Ośrodek Pomocy Społecznej w Józefowie nad Wisłą13
Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzczonowiebrak danych
Ośrodek Pomocy Społecznej w Ludwiniebrak danych
Ośrodek Pomocy Społecznej w Łaziskach4
Ośrodek Pomocy Społecznej w Niedźwiadzie25
Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowodworze1
Ośrodek Pomocy Społecznej w Opolu Lubelskim11
Ośrodek Pomocy Społecznej w Potoku Wielkim5
Ośrodek Pomocy Społecznej w Rudzie-Huciebrak danych
Ośrodek Pomocy Społecznej w Sernikach14
Ośrodek Pomocy Społecznej w Siedliszczu3
Ośrodek Pomocy Społecznej w Urzędowie35
Ośrodek Pomocy Społecznej w Wierzbicy4
Ośrodek Pomocy Społecznej w Żmudzi5
Ośrodek Praktyk Teatralnych "Gardzienice"12
Ośrodek Rewalidacyjno- Wychowawczy w Janowie Lubelskimbrak danych
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju9
Ośrodek Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Matczynie112
Parczewski Dom Kultury53
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im Komisji Edukacji Narodowej w Lublinie11
Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza PROMYK w Janowie Lubelskim7
Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza we Włodawiebrak danych
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza3
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Dubiencebrak danych
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Radzyniu Podlaskim45
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Rejowcu Fabrycznym11
Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Bełżycach24
Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Lubartowie9
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 7 w Lublinie7
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bychawie41
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna we Włodawie11
Poradnia Psychologoczno- Pedagogiczna w Janowie Lubelskim19
Powiatowa Biblioteka Publiczna Centrum Kultury w Parczewiebrak danych
Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublinie5
Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Białej Podlskiejbrak danych
Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Parczewie46
Powiatowe Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej w Lubliniebrak danych
Powiatowe Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej w Lublinie214
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie199
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Białej Podlaskiej75
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chełmie90
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Janowie Lubelskimbrak danych
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lubartowie27
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Parczewie157
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Radzyniu Podlaskim320
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościubrak danych
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Włodawie173
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Białej Podlaskiejbrak danych
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Radzyniu Podlaskim34
Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie7
Powiatowy Ośrodek Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymibrak danych
Powiatowy Ośrodek Wsparcia "Przystań"13
Powiatowy Urząd Pracy w Janowie Lubelskim179
Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie57
Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie24
Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim209
Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie19
Powiatowy Zespół Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w Janowie Lubelskim3
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Krasnymstawie21
Przedsiębiorstwo "Nieruchomości Puławskie" Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Puławach436
Przedszkole Integracyjne nr 5 im. Doroty Gellner w Świdniku1
Przedszkole Miejskie nr 1 „Słoneczny Promyk” Kraśnikbrak danych
Przedszkole Miejskie Nr 1 w Lubartowie10
Przedszkole Miejskie nr 2 w Kraśnikubrak danych
Przedszkole Miejskie nr 2 w Lubartowie4
Przedszkole Miejskie nr 2 we Włodawiebrak danych
Przedszkole Miejskie Nr 4 w Kraśnikubrak danych
Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowiebrak danych
Przedszkole Miejskie Nr 5 Kraśnikbrak danych
Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubartowiebrak danych
Przedszkole Miejskie Nr 6 Kraśnikbrak danych
Przedszkole Miejskie Nr1 we Włodawie349
Przedszkole Miejskie w Opolu Lubelskim6
Przedszkole Miejskie w Rejowcu Fabrycznym9
Przedszkole Nr 1 im.Słoneczna Jedyneczka21
Przedszkole Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Świdniku7
Przedszkole Nr 3 im. Jana Brzechwy w Świdniku41
Przedszkole Nr 4 im. Kubusia Puchatka w Krasnystawie1
Przedszkole Nr 4 w Świdniku19
Przedszkole nr 5 im. Bajeczka8
Przedszkole Nr 6 w Krasnymstawie12
Przedszkole Nr 6 w Świdniku23
Przedszkole Nr 7 im. Marii Kownackiej w Świdniku60
Przedszkole Nr 8 w Krasnymstawie1
Przedszkole Publiczne w Urzędowie1
Przedszkole Samorzadowe w Drelowiebrak danych
Przedszkole Samorządowe w Bełżcubrak danych
Przedszkole Samorządowe w Milanowie1
Przedszkole Samorządowe w Tyszowcachbrak danych
Przedszkole w Woli Uhruskiejbrak danych
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza33
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie12
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orląt Lwowskich w Krasnymstawie45
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 w Kraśniku13
Publiczne Gimnazjum im. ks. Błażeja Nowosada w Szyszkowiebrak danych
Publiczne Gimnazjum im W Jagiełły w Parczewie3
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów w Kraśniku5
Publiczne Gimnazjum nr 1 w Puławach im. Jana Pawła II8
Publiczne Gimnazjum nr 1 we Włodawie4
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawiebrak danych
Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów16
Publiczne Gimnazjum w Bełżcubrak danych
Publiczne Gimnazjum w Sielcu im Marii Skłodowskiej Curie19
Publiczne Przedszkole Integracyjne w Puławach18
Publiczne Przedszkole Nr 1 w Parczewie10
Publiczne Przedszkole Nr 2 w Parczewie20
Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"155
Puławski Park Naukowo-Technologiczny sp. z o.o.1
Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie141
Regionalny Ośrodek Kultury i Sportu w Krzczonowiebrak danych
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie1631
Samodzielna Publiczna Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Zamościu189
Samodzielne Publiczne Sanatorium Gruźlicy i Chorób Płuc64
Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Celejowie46
Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie54
Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościubrak danych
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gruźlicy i Chorób Płuc w Adampolu71
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Bełżycach891
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bychawie783
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dęblinie199
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Międzyrzecu Podlaskimbrak danych
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Międzyrzecu Podlaskim31
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Parczewie18
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim.125
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Urzędowiebrak danych
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Woli Uhruskiejbrak danych
Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej14
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej we Włodawie1475
Samorzadowy Zespół Administracyjny Szkół w Abramowiebrak danych
Samorządowa Administracja Placówek Oświatowych w Nowodworzebrak danych
Samorządowa Administracja Szkół w Tyszowcach70
Samorządowe Centrum Kultury Tyszowce1
Samorządowe Przedszkole Nr 1 w Biłgoraju9
Samorządowe Przedszkole Nr 1 w Bychawie9
Samorządowe Przedszkole Nr 210
Samorządowe Przedszkole nr 3 w Biłgoraju2
Samorządowy Ośrodek Kultury w Leśniowicachbrak danych
Samorządowy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej11
Samorządowy Zespół Administracyjny Szkół w Firleju60
Samorządowy Zespół Administracyjny Szkół w Lubartowie61
Samorządowy Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkół przy Urzędzie Gminy Głusk5
Samorządowy Zespół Oświaty w Potoku Wielkim1
Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Dorohuskubrak danych
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Bystrzycy10
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Załuczu42
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Zofii Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim5
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dębliniebrak danych
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy we Włodawie im. Ks. J. Twardowskiego15
Stacja Ratownictwa Medycznego w Chełmie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej602
Starostwo Powiatowe Biała Podlaskabrak danych
Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej9954
Starostwo Powiatowe w Biłgoraju5924
Starostwo Powiatowe w Chełmie15842
Starostwo Powiatowe w Janowie Lubelskim2969
Starostwo Powiatowe w Lubartowie13864
Starostwo Powiatowe w Lublinie24964
Starostwo Powiatowe w Łęcznej2765
Starostwo Powiatowe w Opolu Lubelskim9317
Starostwo Powiatowe w Parczewie9023
Starostwo Powiatowe w Puławach19159
Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim4623
Starostwo Powiatowe w Rykach5787
Starostwo Powiatowe w Świdniku9634
Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim9128
Starostwo Powiatowe w Zamościu12439
Starostwo Powiatowe we Włodawie6060
Straż Miejska w Świdniku19
Szkoła Muzyczna I stopnia im. Kompozytorów Polskich w Kraśniku6
Szkoła Muzyczna I stopnia we Włodawiebrak danych
Szkoła Podstawowabrak danych
Szkoła Podstawowa Gródku Szlacheckimbrak danych
Szkoła Podstawowa im 15 Pułku Piechoty Wilków w Stefankowicachbrak danych
Szkoła Podstawowa im. bł. Jana Pawla II w Kluczkowicach5
Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Aleksandrowiebrak danych
Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Aleksandrowiebrak danych
Szkoła Podstawowa im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej4
Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Tereszpolu- Kukiełkachbrak danych
Szkoła Podstawowa im. Hansa Christiana Andersena w Jawidzubrak danych
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Juliopolubrak danych
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Dratowie78
Szkoła Podstawowa im Jana Klińskiego w Tyszowcach11
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Mienianach13
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Orchówku1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ROKITNIE12
Szkoła Podstawowa im Juliana Ursyna Niemcewicza w Neplach19
Szkoła Podstawowa im. Kajetana Koźmiana w Bychawce2
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Woli Korybutowejbrak danych
Szkoła Podstawowa im ks Jana Twardowskiego w Bezkubrak danych
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiejbrak danych
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bukowie Wielkiej4
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Drelowie16
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Garbowie8
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Teresiniebrak danych
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Leszczyniebrak danych
Szkoła Podstawowa im Orła Białego w Kobylanach35
Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Bełżcubrak danych
Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach1
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Chruślinie5
Szkoła Podstawowa im. św. Maksymiliana Marii Kolbe w Pusznie Godowskim14
Szkoła Podstawowa im Tadeusza Kościuszki w Husynnembrak danych
Szkoła Podstawowa im Tadeusza Kościuszki w Leśniowicachbrak danych
Szkoła Podstawowa im Wacława Iwaniuka w Nowym Chojniebrak danych
Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie1
Szkoła Podstawowa im Władysława Sikorskiego w Rakołupach1
Szkoła Podstawowa im. Wydarzeń Września w Czartowczykubrak danych
Szkoła Podstawowa im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej20
Szkoła Podstawowa im. Zofii Trzcińskiej - Kamińskiejbrak danych
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Opolu Lubelskim12
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju6
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Parczewie20
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowiebrak danych
Szkoła Podstawowa nr 10 w Puławach17
Szkoła Podstawowa nr 11 w Puławach34
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Królowej Jadwigi w Parczewie30
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dębliniebrak danych
Szkoła Podstawowa nr 2 w Puławach435
Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie8
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy34
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Króla Władysława Jagiełły w Parczewie2
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Tadeusza Kościuszkibrak danych
Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie5
Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawiebrak danych
Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowiebrak danych
Szkoła Podstawowa nr 4 w Puławach27
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Kusocińskiego73
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Dębliniebrak danych
Szkoła Podstawowa nr 6 w Puławach11
Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdnikubrak danych
Szkoła Podstawowa Nr1 im. Tadeusza Kościuszki Puławy51
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 13 przy Szpitalu Specjalistycznym w Puławach18
Szkoła Podstawowa Specjalna przy Sanatorium Rehabilitacyjnym w Krasnobrodzie26
Szkoła Podstawowa w Bobach-Koloniibrak danych
Szkoła Podstawowa w Braciejowicachbrak danych
Szkoła Podstawowa w Bychawie60
Szkoła Podstawowa w Czerniejowiebrak danych
Szkoła Podstawowa w Czułczycach7
Szkoła Podstawowa w Kamieniubrak danych
Szkoła Podstawowa w Kamieniubrak danych
Szkoła Podstawowa w Kamioncebrak danych
Szkoła Podstawowa w Kazimierówcebrak danych
Szkoła Podstawowa w Kępie Piotrawińskiejbrak danych
Szkoła Podstawowa w Korolówcebrak danych
Szkoła Podstawowa w Kostrachbrak danych
Szkoła Podstawowa w Krzówce14
Szkoła Podstawowa w Macoszynie Dużymbrak danych
Szkoła Podstawowa w Milanowie22
Szkoła Podstawowa w Moniakachbrak danych
Szkoła Podstawowa w Perespiebrak danych
Szkoła Podstawowa w Przewalubrak danych
Szkoła Podstawowa w Radoryżu Kościelnymbrak danych
Szkoła Podstawowa w Różance1
Szkoła Podstawowa w Rudniebrak danych
Szkoła Podstawowa w Rudzie Hucie80
Szkoła Podstawowa w Sielcubrak danych
Szkoła Podstawowa w Skokowie1
Szkoła Podstawowa w Spiczyniebrak danych
Szkoła Podstawowa w Starych Boiskach7
Szkoła Podstawowa w Szóstce2
Szkoła Podstawowa w Ślipczubrak danych
Szkoła Podstawowa w Uhruskubrak danych
Szkoła Podstawowa w Wandalinie4
Szkoła Podstawowa w Woli Przybysławskiej1
Szkoła Podstawowa w Wólce Petryłowskiejbrak danych
Szkoła Podstawowa w Zaraszowiebrak danych
Szkoła Podstawowa w Zezuliniebrak danych
Szkoła Podstawowa w Żerocinie10
Szkoła Podstawowa w Żmudzi14
Szkoła Podstawowa w Żukowie1
Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe im. Marii Minczewskiej w Białej Podlaskiej3
Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe im. Polskiego Czerwonego Krzyża39
Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe im. Stanisławy Leszczyńskiej w Zamościu125
Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe im. Zofii Bagińskiej w Parczewie40
Szkoła Policealna-Medyczne Studium Zawodowe im. Janusza Korczaka w Łukowie44
Szpital Neuropsychiatryczny im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej28
Środowiskowy Dom Samopomocy6
Środowiskowy Dom Samopomocy1
Środowiskowy Dom Samopomocy imienia Bł. Ks. Zygmunta Pisarskiego10
Środowiskowy Dom Samopomocy w Janowie Lubelskimbrak danych
Środowiskowy Dom Samopomocy w Józefowie nad Wisłąbrak danych
Środowiskowy Dom Samopomocy w Sawinie129
Środowiskowy Dom Samopomocy „WRZOS” w Wólce Leszczańskiejbrak danych
Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie435
Teatr Muzyczny w Lublinie7
testbrak danych
testowabrak danych
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. w Krasnymstawie6
UM Krasnystaw Test1
Urząd Gminy Abramów4175
Urząd Gminy Adamów79
Urząd Gminy Adamów3219
Urząd Gminy Aleksandrów2020
Urząd Gminy Bełżec3022
Urząd Gminy Białopole911
Urząd Gminy Biłgoraj3702
Urząd Gminy Biszcza2204
Urząd Gminy Borki4260
Urząd Gminy Chełm2572
Urząd Gminy Chodel2435
Urząd Gminy Czemierniki1528
Urząd Gminy Dębowa Kłoda6173
Urząd Gminy Dołhobyczów3804
Urząd Gminy Drelówbrak danych
Urząd Gminy Dubienka3600
Urząd Gminy Dzierzkowice3339
Urząd Gminy Dzwola4173
Urząd Gminy Firlej1529
Urząd Gminy Głusk5585
Urząd Gminy Godziszów827
Urząd Gminy Goraj4520
Urząd Gminy Hańsk1808
Urząd Gminy Hrubieszów2764
Urząd Gminy Jabłonna4899
Urząd Gminy Jabłoń3235
Urząd Gminy Janowiec3488
Urząd Gminy Janów Podlaski3722
Urząd Gminy Jarczów2310
Urząd Gminy Jeziorzany2538
Urząd Gminy Kamień3241
Urząd Gminy Karczmiska5092
Urząd Gminy Kąkolewnica5203
Urząd Gminy Kłoczew4296
Urząd Gminy Kodeń3583
Urząd Gminy Komarówka Podlaska1215
Urząd Gminy Komarów-Osada1627
Urząd Gminy Konopnica5931
Urząd Gminy Konstantynów3024
Urząd Gminy Końskowola4174
Urząd Gminy Krasnystaw2095
Urząd Gminy Kraśniczyn235
Urząd Gminy Krynice4099
Urząd Gminy Krzczonów4307
Urząd Gminy Krzywda7601
Urząd Gminy Księżpol633
Urząd Gminy Leśniowice4441
Urząd Gminy Lubartów4750
Urząd Gminy Ludwin2145
Urząd Gminy Łabunie3207
Urząd Gminy Łaziska5230
Urząd Gminy Łomazy1711
Urząd Gminy Łukowa1880
Urząd Gminy Mełgiew1722
Urząd Gminy Miączyn3646
Urząd Gminy Michów4830
Urząd Gminy Milanów4571
Urząd Gminy Milejów4955
Urząd Gminy Mircze3836
Urząd Gminy Niedrzwica Duża6685
Urząd Gminy Niedźwiada2816
Urząd Gminy Nielisz1936
Urząd Gminy Niemce8243
Urząd Gminy Nowodwór2139
Urząd Gminy Ostrówek4945
Urząd Gminy Potok Górny2029
Urząd Gminy Potok Wielki2094
Urząd Gminy Puławy6217
Urząd Gminy Radzyń Podlaski4379
Urząd Gminy Rejowiec Fabryczny3516
Urząd Gminy Rokitno511
Urząd Gminy Ruda-Huta3375
Urząd Gminy Rudnik1181
Urząd Gminy Sawin1105
Urząd Gminy Serniki6201
Urząd Gminy Serokomla2946
Urząd Gminy Siedliszcze1182
Urząd Gminy Skierbieszów2855
Urząd Gminy Spiczyn6094
Urząd Gminy Stanin3943
Urząd Gminy Stary Brus3646
Urząd Gminy Stary Zamość1385
Urząd Gminy Stężyca2455
Urząd Gminy Stoczek Łukowski1160
Urząd Gminy Strzyżewice7724
Urząd Gminy Sułów255
Urząd Gminy Susiec1784
Urząd Gminy Szastarka3585
Urząd Gminy Telatyn2036
Urząd Gminy Terespol3562
Urząd Gminy Tereszpol3468
Urząd Gminy Tomaszów Lubelski3130
Urząd Gminy Trzebieszów3693
Urząd Gminy Trzydnik Duży3554
Urząd Gminy Tuczna3284
Urząd Gminy Turobin4873
Urząd Gminy Uchanie2384
Urząd Gminy Ulhówek2295
Urząd Gminy Ułęż3221
Urząd Gminy Urszulin5405
Urząd Gminy Uścimów3264
Urząd Gminy w Cycowie4493
Urząd Gminy w Kamionce4142
Urząd Gminy w Sosnówce1947
Urząd Gminy Werbkowice4399
Urząd Gminy Wierzbica2605
Urząd Gminy Wisznice3296
Urząd Gminy Wohyń1245
Urząd Gminy Wojciechów2042
Urząd Gminy Wojcieszków4738
Urząd Gminy Wojsławice1795
Urząd Gminy Wola Uhruska2161
Urząd Gminy Wólka1970
Urząd Gminy Wyryki1257
Urząd Gminy Wysokie1918
Urząd Gminy Zakrzówek4628
Urząd Gminy Zamość10752
Urząd Gminy Żmudź5469
Urząd Gminy Żyrzyn6757
Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie70757
Urząd Miasta Biała Podlaska15667
Urząd Miasta Biłgoraj13978
Urząd Miasta Chełm24609
Urząd Miasta Dęblin1874
Urząd Miasta Hrubieszów9240
Urząd Miasta Józefów nad Wisłą4497
Urząd Miasta Krasnystaw12528
Urząd Miasta Kraśnik13849
Urząd Miasta Lubartów7173
Urząd Miasta Lublin89
Urząd Miasta Łuków10176
Urząd Miasta Puławy16192
Urząd Miasta Radzyń Podlaski8688
Urząd Miasta Rejowiec Fabryczny3628
Urząd Miasta Świdnik16796
Urząd Miasta Tomaszów Lubelski8305
Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym8451
Urząd Miasta Zamość16752
Urząd Miejski Ostrów Lubelski1596
Urząd Miejski Piaski3470
Urząd Miejski w Annopolu5836
Urząd Miejski w Bełżycach6337
Urząd Miejski w Bychawie7110
Urząd Miejski w Janowie Lubelskim4140
Urząd Miejski w Józefowie2340
Urząd Miejski w Kocku4958
Urząd Miejski w Lubyczy Królewskiej2217
Urząd Miejski w Łaszczowie3554
Urząd Miejski w Łęcznej7122
Urząd Miejski w Modliborzycach2899
Urząd Miejski w Nałęczowie5281
Urząd Miejski w Opolu Lubelskim8650
Urząd Miejski w Parczewie14598
Urząd Miejski w Rejowcu1147
Urząd Miejski w Rykach4828
Urząd Miejski w Tarnogrodzie4976
Urząd Miejski w Tyszowcach5412
Urząd Miejski w Urzędowie8783
Urząd Miejski we Frampolu3573
Urząd Miejski we Włodawie3291
Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dęblinie6
Warsztaty Terapii Zajęciowej w Majdanie Zahorodyńskimbrak danych
Włodawski Dom Kultury we Włodawiebrak danych
Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. H.Łopacińskiego w Lubliniebrak danych
Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie29
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej42
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Chełmie36
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie98
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu38
Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Suchowoli10
Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Suchowoli104
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SPZOZbrak danych
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SPZOZ24
Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie1744
WOJEWÓDZKI ZARZĄD MELIORACJI I URZĄDZEŃ WODNYCH W LUBLINIE1080
Wojewódzkie Biuro Geodezji w Lubliniebrak danych
Wojewódzkie Biuro Geodezji w Lublinie220
Zakład Aktywności Zawodowej w Stoczku Łukowskim8
Zakład Gospodarki Komunalnejbrak danych
Zakład Gospodarki Komunalnejbrak danych
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Opole Lubelskie101
Zakład Gospodarki Komunalnej Księżpolbrak danych
Zakład Gospodarki Komunalnej w Krzywdzie30
Zakład Gospodarki Komunalnej w Siemieniu1
Zakład Gospodarki Komunalnej w Staninie1
Zakład Gospodarki Komunalnej w Urzędowiebrak danych
Zakład Obsługi Szkół i Przedszkoli w Janowie Lubelskim57
Zakład Usług Komunalnych989
Zakład Usług Komunalnych i Mieszkaniowych w Lubartowie24
Zakład Usług Komunalnych w Rudzie-Hucie Sp. z o.o.brak danych
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Stoczku Łukowskimbrak danych
Zakład Zagospodarowania Odpadów w Wólce Rokickiej83
Zarząd Dróg Miejskich w Puławach225
Zarząd Dróg Powiatowych w Białej Podlaskiej300
Zarząd Dróg Powiatowych w Biłgoraju592
Zarząd Dróg Powiatowych w Janowie Lubelskim117
Zarząd Dróg Powiatowych w Lubartowie71
Zarząd Dróg Powiatowych w Lublinie zs w Bełżycach221
Zarząd Dróg Powiatowych w Parczewie45
Zarząd Dróg Powiatowych w Radzyniu Podlaskim180
Zarząd Dróg Powiatowych w Tomaszowie Lubelskim63
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie3057
Zarząd Nieruchomości Wojewódzkich w Lublinie255
Zespół Administracji Szkół w Wohyniu12
Zespół Administracyjny Szkół w Sernikach66
Zespół Dziennych Domów Pomocy Społecznej5
Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkół11
Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Opolu Lubelskim20
Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych172
Zespół Obsługi Oświaty Samorządowej120
Zespół Obsługi Placówek Oświatowychbrak danych
Zespół Oświatowy im. Armii Krajowej w Kisielskubrak danych
Zespół Oświatowy w Jedlancebrak danych
Zespół Oświatowy w Starej Prawdziebrak danych
Zespół Oświatowy w Starej Różybrak danych
Zespół Oświatowy w Starych Kobiałkachbrak danych
Zespół Oświatowy w Stoczku Łukowskimbrak danych
Zespół Oświatowy w Szyszkachbrak danych
Zespół Placówek Oświatowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Siemieniubrak danych
Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 w Kraśnikubrak danych
Zespół Placówek Oświatowych w Podedwórzubrak danych
Zespół Placówek Szkolnych im Jana Pawła II w Przewłoce21
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Adamowie7
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Łukowiebrak danych
Zespół Szkoł Samorządowych im. Jana Pawła II w Tereszpolu-Zaorendzie4
Zespół Szkól w Strachosławiubrak danych
Zespół Szkółbrak danych
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej w Międzyrzecu Podlaskimbrak danych
Zespół Szkół im. Gen. Franciszka Kamińskiego w Adamowie48
Zespół Szkół im Henryka Sienkiewicza w Siedliszczu12
Zespół Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Małaszewiczach41
Zespół Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie4
Zespół Szkół im Mikołaja Kopernika w Bełżycach6
Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymontabrak danych
Zespół Szkół Nr 1 w Ludwinie20
Zespół Szkół nr 1 w Milejowie32
Zespół Szkół nr 2 w Opolu Lubelskim6
Zespół Szkół Nr 3 w Dębliniebrak danych
Zespół Szkół Nr 4 w Dębliniebrak danych
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w Urzędowie7
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im Komisji Edukacji Narodowej w Puławach26
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1:- Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Gen. Władysława Sikorskiego,- Gimnazjum Nr 2,- II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila196
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Franciszka Dionizego Kniaźnina w Puławach22
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Dębliniebrak danych
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą29
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Terespolubrak danych
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim805
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im Stanisława Staszica w Parczewiebrak danych
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im Unitów Podl w Międzyrzecu Podlbrak danych
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach1
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcachbrak danych
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Wolibrak danych
Zespół Szkół Rolniczych w Woli Osowińskiejbrak danych
Zespół Szkół Samorządowych w Komarówce Podlaskiejbrak danych
Zespół Szkół Samorządowych w Rejowcu Fabrycznym56
Zespół Szkół Specjalnych przy DPS w Matczynie61
Zespół Szkół Specjalnych przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie31
Zespół Szkół Technicznych im Tadeusza Kościuszki w Bełżycach21
Zespół Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim2
Zespół Szkół Techniki Rolniczej im Wincentego Witosa w Piotrowicach2
Zespół Szkół w Białce17
Zespół Szkół w Białejbrak danych
Zespół Szkół w Czemiernikachbrak danych
Zespół Szkół w Dubiencebrak danych
Zespół Szkół w Fiukówcebrak danych
Zespół Szkół w Hucie Dąbrowie2
Zespół Szkół w Janowie Lubelskimbrak danych
Zespół Szkół w Janowie Podlaskimbrak danych
Zespół Szkół w Kocku7
Zespół Szkół w Krzywdziebrak danych
Zespół Szkół w Niedrzwicy Dużejbrak danych
Zespół Szkół w Przybysławicach7
Zespół Szkół w Przytoczniebrak danych
Zespół Szkół w Radoryżu Smolanymbrak danych
Zespół Szkół w Sawiniebrak danych
Zespół Szkół w Serokomli233
Zespół Szkół w Siedliszczubrak danych
Zespół Szkół w Skorczycachbrak danych
Zespół Szkół w Woli Uhruskiejbrak danych
Zespół Szkół w Zabielu1
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Okrzeibrak danych
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. 2 Warszawskiej Brygady Saperów i II Liceum Ogólnokształcące im. A. Frycza Modrzewskiego5
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Bychawie3
Związek Komunalny Gmin Ziemi Lubartowskiej925
Żłobek Gminny19
Żłobek Miejski Nr 1 w Świdniku16
Żłobek Miejski Nr 2 w Świdnikubrak danych
Żłobek Miejski w Krasnymstawie4
Żłobek Miejski w Opolu Lubelskimbrak danych
1
brak danych
615
dev tools: Zaloguj