Szanowni Państwo, nasze serwisy internetowe wykorzystują pliki cookies, aby spełniać lepiej Państwa oczekiwania. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.
Szczegółowe informacje dotyczące cookies »

Liczba dokumentów publikowanych w instancjach BipJST/BipJO

  • Wszystkie
  • BIP JST
  • BIP JO
Nazwa BIP Liczba dokumentów
Archiwum UM Biłgoraj5343
Barka Dom Pomocy Społecznej im Jana Pawła II683
Biblioteka Miejska w Puławach49
Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej14
Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu43
Biblioteka Publiczna Gminy Bełżecbrak danych
Biblioteka Publiczna Gminy Ruda Huta52
Biblioteka Publiczna Gminy Tereszpol6
Biblioteka Publiczna Gminy Zamość z/s w Mokrembrak danych
Biuro Obsługi Oświaty w Niedźwiadziebrak danych
Biuro Obsługi Szkół Samorządowych w Siedliszczubrak danych
Biuro Planowania Przestrzennego w Lublinie591
Centrum Administracyjne Domów Dziecka w Woli Gałęzowskiej37
Centrum Administracyjne Placówek Opiekuńczo Wychowawczych w Komarnie82
Centrum Integracji Społecznej w Krasnymstawie33
Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku23
Centrum Spotkania Kultur w Lublinie11
Centrum Usług Wspólnych Gminy Księżpolbrak danych
Centrum Usług Wspólnych w Puławach55
Dom Dziecka w Przybysławicach9
Dom Pomocy Społecznej w Kalince107
Dom Pomocy Społecznej w Konstantynowie7
Dom Pomocy Społecznej w Kostomłotach6
Dom Pomocy Społecznej w Kozulibrak danych
Dom Pomocy Społecznej w Matczynie21
Dom Pomocy Społecznej w Różance24
Filharmonia im H Wieniawskiego w Lublinie16
gckkomarowkapodlbrak danych
Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Łaziskachbrak danych
Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego9
Gimnazjum im. Konfederacji Tyszowieckiej w Tyszowcach7
Gimnazjum im. SGO "Polesie"w Adamowiebrak danych
Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Świdniku6
Gimnazjum nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Lubartowiebrak danych
Gimnazjum Nr 1 im. Obrońców Ojczyzny w Bychawie12
Gimnazjum Nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej w Biłgoraju4
Gimnazjum nr 1 w Drelowiebrak danych
Gimnazjum nr 2 w Lubartowiebrak danych
Gimnazjum Nr 2 w Radoryżu Kościelnymbrak danych
Gimnazjum Publiczne w Ludwinie19
Gimnazjum Publiczne w Żmudzibrak danych
Gimnazjum w Siemieniu1
Gimnazjum w Spiczynie im. Jana Pawła II brak danych
Gmina Garbów4303
Gmina Krasnobród2478
Gmina Łuków4738
Gmina Obsza1180
Gmina Poniatowa obsługiwana przez Urząd Miejski w Poniatowej5687
Gmina Sosnowica2964
Gmina Włodawa3954
Gmina Wola Mysłowskabrak danych
Gminna Biblioteka i Dom Kultury w Łaziskachbrak danych
Gminna Biblioteka Publiczna im Bronisława Pietraka w Garbowiebrak danych
Gminna Biblioteka Publiczna w Adamowiebrak danych
Gminna Biblioteka Publiczna w Aleksandrowiebrak danych
Gminna Biblioteka Publiczna w Czemiernikachbrak danych
Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowej Kłodzie1
Gminna Biblioteka Publiczna w Drelowie7
Gminna Biblioteka Publiczna w Jeziorzanach1
Gminna Biblioteka Publiczna w Kamieniubrak danych
Gminna Biblioteka Publiczna w Kąkolewnicybrak danych
Gminna Biblioteka Publiczna w Koroszczyniebrak danych
Gminna Biblioteka Publiczna w Krzywdzie3
Gminna Biblioteka Publiczna w Lubartowie2
Gminna Biblioteka Publiczna w Ludwiniebrak danych
Gminna Biblioteka Publiczna w Milanowie2
Gminna Biblioteka Publiczna w Podedwórzu7
Gminna Biblioteka Publiczna w Radzyniu Podlaskim z/s w Białejbrak danych
Gminna Biblioteka Publiczna w Rejowcu2
Gminna Biblioteka Publiczna w Rokitniebrak danych
Gminna Biblioteka Publiczna w Sawiniebrak danych
Gminna Biblioteka Publiczna w Serokomli20
Gminna Biblioteka Publiczna w Starych Kobiałkachbrak danych
Gminna Biblioteka Publiczna w Uchaniachbrak danych
Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Uhruskiejbrak danych
Gminna Biblioteka Publiczna w Żmudzibrak danych
Gminna Biblioteka w Międzyrzecu Podlaskimbrak danych
Gminna Instytucja Kultury w Rokitnie8
GMINNA INSTYTUCJA POMOCY SPOŁECZNEJ W ROKITNIEbrak danych
Gminne Centrum Kultury1
Gminne Centrum Kultury w Drelowiebrak danych
Gminne Centrum Kultury w Józefowie nad Wisłąbrak danych
Gminne Gimnazjum im Bolesława Chrobrego w Kozodawachbrak danych
Gminne Przedszkole w Spiczyniebrak danych
Gminny Ośrodek Kulturybrak danych
Gminny Ośrodek Kultury Księżpolbrak danych
Gminny Ośrodek Kultury w Bełżcubrak danych
Gminny Ośrodek Kultury w Dębowej Kłodzie9
Gminny Ośrodek Kultury w Hańskubrak danych
Gminny Ośrodek Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicachbrak danych
Gminny Ośrodek Kultury w Jeziorzanachbrak danych
Gminny Ośrodek Kultury w Kąkolewnicybrak danych
Gminny Ośrodek Kultury w Koroszczyniebrak danych
Gminny Ośrodek Kultury w Milanowiebrak danych
Gminny Ośrodek Kultury w Pawłowiebrak danych
Gminny Ośrodek Kultury w Rejowcu3
Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie Huciebrak danych
Gminny Ośrodek Kultury w Sawiniebrak danych
Gminny Ośrodek Kultury w Siedliszczubrak danych
Gminny Ośrodek Kultury w Siemieniubrak danych
Gminny Ośrodek Kultury w Uchaniach11
Gminny Ośrodek Kultury w Wojciechowiebrak danych
Gminny Ośrodek Kultury w Zalesiubrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznejbrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Głuskbrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Księżpolbrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Serokomli78
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Uchaniachbrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Adamowie78
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Aleksandrowie55
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bełżcubrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Biłgoraju116
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czemiernikach10
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębowej Kłodzie19
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Drelowie95
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Garbowie3
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Hańskubrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jabłoniubrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Janowie Podlaskim8
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kamieniu38
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kąkolewnicy16
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Komarówce Podlaskiejbrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzywdziebrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Leśniowiecach5
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubatrowiebrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyrzecu Podlaskimbrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyrzecu Podlaskimbrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Milanowie89
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Podedwórzu4
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Radzyniu Podlaskimbrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rejowcubrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sawinie4
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemieniubrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Staniniebrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Stoczku Łukowskim397
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sułowiebrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Suścu7
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Telatynie11
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Terespolu44
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wohyniu13
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Woli Uhruskiej1
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zalesiubrak danych
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej we Włodawie10
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Firleju1
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Woli Uhruskiejbrak danych
Gminny Zakład Komunalny w Leśniowicach1
Gminny Zakład Komunalny w Uchaniachbrak danych
Gminny Zakład Komunalny we Włodawiebrak danych
Gminny Zakład Usług Komunalnych w Hrubieszowie zs w Świerszczowie57
Gminny Zakład Usług Komunalnych w Serokomli9
Gminny Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkółbrak danych
Gminny Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkółbrak danych
Gminny Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkółbrak danych
Gminny Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkół w Hańskubrak danych
Gminny Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkół w Krzczonowiebrak danych
Gminny Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkół w Krzywdzie55
Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Woli Uhruskiej46
Gminny Zespół Obsługi Szkół w Garbowiebrak danych
Gminny Zespół Obsługi Szkół w Łaziskachbrak danych
Gminny Zespół Obsługi Szkół w Siemieniubrak danych
Gminny Zespół Usług Wodociągowych i Gospodarki Komunalnej w Drelowiebrak danych
Gminy Trawniki3702
gopsrejowiecfabrycznybrak danych
I Liceum Ogólnokształcące im Mikołaja Kopernika w Parczewie4
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie15
I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim17
ICNbrak danych
II Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie6
Integracyjne Przedszkole Publiczne Nr 3 w Kraśnikubrak danych
Janowski Ośrodek Kultury w Janowie Lubelskimbrak danych
Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Lublinie85
Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy w Nałęczowie SP ZOZ137
Krasnostawski Dom Kultury49
Kraśnicki Ośrodek Edukacji i Nauki10
Leśniowskie Stowarzyszenie Oświatowo-Samorządowe21
Liceum Ogólnokształcące im Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskimbrak danych
Liceum Ogólnokształcące im. gen. Wł. Sikorskiegobrak danych
Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Milanowie9
Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Zawadzkiego w Wisznicach80
Lubartowski Ośrodek Kultury w Lubartowie16
Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie289
Lubelskie Centrum Konferencyjne w Lublinie8
Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli60
Medyczne Studium Zawodowe w Białej Podlaskiejbrak danych
Miejska Biblioteka Publiczna1
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Mickiewicza w Lubartowie5
Miejska Biblioteka Publiczna w Dębliniebrak danych
Miejska Biblioteka Publiczna w Kraśniku32
MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA WE WŁODAWIE335
Miejska Służba Drogowa15
Miejski Dom Kultury w Dębliniebrak danych
Miejski Ośrodek Kultury DWOREK w Rejowcu Fabrycznym4
Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku20
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej57
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krasnymstawie183
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kraśnikubrak danych
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie41
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Parczewie46
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rejowcu Fabrycznym4
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdniku112
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tyszowcach40
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we Włodawie13
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji44
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Parczewie52
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie27
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubartowiebrak danych
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włodawie5
Miejski Zakład Komunalny w Kazimierzu Dolnymbrak danych
Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o21
Miejskie Centrum Profilaktyki w Świdniku1
Miejskie Centrum Usług Socjalnych im. Jana Pawła II w Świdniku14
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.brak danych
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji "Wodociągi Puławskie" Sp. z o.o. w Puławach12
Miejskie Przedszkole Integracyjne we Włodawie188
Miejskie Przedszkole Nr 1 w Dębliniebrak danych
Miejskie Przedszkole nr 10 w Puławach14
Miejskie Przedszkole Nr 13 w Puławach14
Miejskie Przedszkole nr 14 w Puławach9
Miejskie Przedszkole nr 15 w Puławach14
Miejskie Przedszkole nr 16 w Puławach18
Miejskie Przedszkole nr 18 w Puławach17
Miejskie Przedszkole nr 2 w Puławach20
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Dębliniebrak danych
Miejskie Przedszkole nr 3 w Puławach22
Miejskie Przedszkole nr 4 im. Jana Pawła II w Dębliniebrak danych
Miejskie Przedszkole nr 5 w Puławach13
Miejskie Przedszkole nr 7 w Puławach23
Miejskie Przedszkole nr 8 w Puławach17
Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Parczewie41
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Konfederacji Tyszowieckiejbrak danych
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej we Frampolu115
Miejsko-Powiatowa Biblioteka im. Anny Kamieńskiej1
Młodzieżowy Dom Kultury im. Oskara Kolberga we Włodawiebrak danych
Muzeum Lubelskie w Lublinie101
Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym46
Muzeum Regionalne w Janowie Lubelskimbrak danych
Muzeum Wsi Lubelskiej63
Muzeum Zamoyskich w Kozłówce8
Muzeum Zespół Synagogalny we Włodawie2
Muzeum Ziemi Lubartowskiejbrak danych
Nieaktualny - Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej we Frampolubrak danych
Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Puławach8
Okręgowy Szpital Kolejowy SP ZOZ w Lublinie2
Opolskie Centrum Kultury29
Ośrodek Kultury w Urzędowiebrak danych
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzwolabrak danych
Ośrodek Pomocy Społecznej w Bychawiebrak danych
Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębliniebrak danych
Ośrodek Pomocy Społecznej w Firleju18
Ośrodek Pomocy Społecznej w Janowie Lubelskim2
Ośrodek Pomocy Społecznej w Jeziorzanach4
Ośrodek Pomocy Społecznej w Józefowie nad Wisłą13
Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzczonowiebrak danych
Ośrodek Pomocy Społecznej w Ludwiniebrak danych
Ośrodek Pomocy Społecznej w Łaziskachbrak danych
Ośrodek Pomocy Społecznej w Niedźwiadzie22
Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowodworze1
Ośrodek Pomocy Społecznej w Opolu Lubelskim11
Ośrodek Pomocy Społecznej w Potoku Wielkim4
Ośrodek Pomocy Społecznej w Rudzie-Huciebrak danych
Ośrodek Pomocy Społecznej w Sernikach14
Ośrodek Pomocy Społecznej w Siedliszczu2
Ośrodek Pomocy Społecznej w Urzędowie34
Ośrodek Pomocy Społecznej w Wierzbicy4
Ośrodek Pomocy Społecznej w Żmudzi2
Ośrodek Praktyk Teatralnych "Gardzienice"11
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju6
Ośrodek Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Matczynie95
Parczewski Dom Kultury47
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im Komisji Edukacji Narodowej w Lublinie11
Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza PROMYK w Janowie Lubelskim5
Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza we Włodawiebrak danych
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza2
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Radzyniu Podlaskim44
Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Bełżycach24
Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Lubartowie9
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 7 w Lublinie7
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bychawie41
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna we Włodawie10
Poradnia Psychologoczno- Pedagogiczna w Janowie Lubelskim8
Powiatowa Biblioteka Publiczna Centrum Kultury w Parczewiebrak danych
Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublinie5
Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Białej Podlskiejbrak danych
Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Parczewie46
Powiatowe Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej w Lubliniebrak danych
Powiatowe Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej w Lublinie172
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie137
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Białej Podlaskiej3
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Janowie Lubelskimbrak danych
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lubartowie23
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Parczewie157
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Radzyniu Podlaskim267
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościubrak danych
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Włodawie171
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Białej Podlaskiejbrak danych
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Radzyniu Podlaskim28
Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie7
Powiatowy Ośrodek Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymibrak danych
Powiatowy Ośrodek Wsparcia "Przystań"1
Powiatowy Urząd Pracy w Janowie Lubelskim179
Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie57
Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie23
Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim194
Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie19
Powiatowy Zespół Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w Janowie Lubelskim3
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Krasnymstawie20
Przedsiębiorstwo "Nieruchomości Puławskie" Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Puławach432
Przedszkole Integracyjne nr 5 im. Doroty Gellner w Świdniku1
Przedszkole Miejskie nr 1 „Słoneczny Promyk” Kraśnikbrak danych
Przedszkole Miejskie Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubartowie10
Przedszkole Miejskie nr 2 w Kraśnikubrak danych
Przedszkole Miejskie nr 2 w Lubartowiebrak danych
Przedszkole Miejskie nr 2 we Włodawiebrak danych
Przedszkole Miejskie Nr 4 w Kraśnikubrak danych
Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowiebrak danych
Przedszkole Miejskie Nr 5 Kraśnikbrak danych
Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubartowiebrak danych
Przedszkole Miejskie Nr 6 Kraśnikbrak danych
Przedszkole Miejskie Nr1 we Włodawie338
Przedszkole Miejskie w Opolu Lubelskim5
Przedszkole Miejskie w Rejowcu Fabrycznym6
Przedszkole Nr 1 im.Słoneczna Jedyneczka20
Przedszkole Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Świdniku7
Przedszkole Nr 3 im. Jana Brzechwy w Świdniku41
Przedszkole Nr 4 im. Kubusia Puchatka w Krasnystawiebrak danych
Przedszkole Nr 4 w Świdniku19
Przedszkole nr 5 im. Bajeczka5
Przedszkole Nr 6 w Krasnymstawie10
Przedszkole Nr 6 w Świdniku21
Przedszkole Nr 7 im. Marii Kownackiej w Świdniku58
Przedszkole Nr 8 w Krasnymstawiebrak danych
Przedszkole Publiczne w Urzędowie1
Przedszkole Samorzadowe w Drelowiebrak danych
Przedszkole Samorządowe w Bełżcubrak danych
Przedszkole Samorządowe w Milanowie1
Przedszkole Samorządowe w Tyszowcachbrak danych
Przedszkole w Woli Uhruskiejbrak danych
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza30
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie8
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orląt Lwowskich w Krasnymstawie45
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 w Kraśniku13
Publiczne Gimnazjum im. ks. Błażeja Nowosada w Szyszkowiebrak danych
Publiczne Gimnazjum im W Jagiełły w Parczewie3
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów w Kraśniku5
Publiczne Gimnazjum nr 1 w Puławach im. Jana Pawła II8
Publiczne Gimnazjum nr 1 we Włodawie1
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawiebrak danych
Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów16
Publiczne Gimnazjum w Bełżcubrak danych
Publiczne Gimnazjum w Sielcu im Marii Skłodowskiej Curie19
Publiczne Przedszkole Integracyjne w Puławach18
Publiczne Przedszkole Nr 1 w Parczewie6
Publiczne Przedszkole Nr 2 w Parczewie11
Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"150
Puławski Park Naukowo-Technologiczny sp. z o.o.1
Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie1
Regionalny Ośrodek Kultury i Sportu w Krzczonowiebrak danych
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie1524
Samodzielna Publiczna Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Zamościu148
Samodzielne Publiczne Sanatorium Gruźlicy i Chorób Płuc49
Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Celejowie43
Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie46
Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościubrak danych
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gruźlicy i Chorób Płuc w Adampolu71
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Bełżycach799
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bychawie704
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dęblinie175
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Międzyrzecu Podlaskimbrak danych
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Międzyrzecu Podlaskim31
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Parczewie18
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim.107
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Urzędowiebrak danych
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Woli Uhruskiejbrak danych
Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej14
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej we Włodawie1083
Samorzadowy Zespół Administracyjny Szkół w Abramowiebrak danych
Samorządowa Administracja Placówek Oświatowych w Nowodworzebrak danych
Samorządowa Administracja Szkół w Tyszowcach44
Samorządowe Centrum Kultury Tyszowce1
Samorządowe Przedszkole Nr 1 w Biłgoraju9
Samorządowe Przedszkole Nr 1 w Bychawie3
Samorządowe Przedszkole Nr 210
Samorządowe Przedszkole nr 3 w Biłgoraju2
Samorządowy Ośrodek Kultury w Leśniowicachbrak danych
Samorządowy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej8
Samorządowy Zespół Administracyjny Szkół w Firleju60
Samorządowy Zespół Administracyjny Szkół w Lubartowie22
Samorządowy Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkół przy Urzędzie Gminy Głusk5
Samorządowy Zespół Oświaty w potoku Wielkimbrak danych
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Bystrzycy10
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Załuczu42
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Zofii Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim5
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dębliniebrak danych
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy we Włodawie im. Ks. J. Twardowskiego2
Stacja Ratownictwa Medycznego w Chełmie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej525
Starostwo Powiatowe Biała Podlaskabrak danych
Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej9243
Starostwo Powiatowe w Biłgoraju5578
Starostwo Powiatowe w Chełmie15094
Starostwo Powiatowe w Janowie Lubelskim2704
Starostwo Powiatowe w Lubartowie12858
Starostwo Powiatowe w Lublinie23575
Starostwo Powiatowe w Łęcznej2765
Starostwo Powiatowe w Opolu Lubelskim8742
Starostwo Powiatowe w Parczewie8234
Starostwo Powiatowe w Puławach18120
Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim4116
Starostwo Powiatowe w Rykach5325
Starostwo Powiatowe w Świdniku8903
Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim8406
Starostwo Powiatowe w Zamościu11601
Starostwo Powiatowe we Włodawie5665
Straż Miejska w Świdniku19
Szkoła Muzyczna I stopnia im. Kompozytorów Polskich w Kraśniku6
Szkoła Podstawowabrak danych
Szkoła Podstawowa Gródku Szlacheckimbrak danych
Szkoła Podstawowa im 15 Pułku Piechoty Wilków w Stefankowicachbrak danych
Szkoła Podstawowa im. bł. Jana Pawla II w Kluczkowicach5
Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Aleksandrowiebrak danych
Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Aleksandrowiebrak danych
Szkoła Podstawowa im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej2
Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Tereszpolu- Kukiełkachbrak danych
Szkoła Podstawowa im. Hansa Christiana Andersena w Jawidzubrak danych
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Juliopolubrak danych
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Dratowie78
Szkoła Podstawowa im Jana Klińskiego w Tyszowcach1
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Mienianach13
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Orchówku1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ROKITNIE12
Szkoła Podstawowa im Juliana Ursyna Niemcewicza w Neplach16
Szkoła Podstawowa im. Kajetana Koźmiana w Bychawce1
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Woli Korybutowejbrak danych
Szkoła Podstawowa im ks Jana Twardowskiego w Bezkubrak danych
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiejbrak danych
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bukowie Wielkiej4
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Drelowie16
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Garbowie8
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Teresiniebrak danych
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Leszczyniebrak danych
Szkoła Podstawowa im Orła Białego w Kobylanach31
Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Bełżcubrak danych
Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach1
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Chruśliniebrak danych
Szkoła Podstawowa im. św. Maksymiliana Marii Kolbe w Pusznie Godowskim14
Szkoła Podstawowa im Tadeusza Kościuszki w Husynnembrak danych
Szkoła Podstawowa im Tadeusza Kościuszki w Leśniowicachbrak danych
Szkoła Podstawowa im Wacława Iwaniuka w Nowym Chojniebrak danych
Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie1
Szkoła Podstawowa im Władysława Sikorskiego w Rakołupach1
Szkoła Podstawowa im. Wydarzeń Września w Czartowczykubrak danych
Szkoła Podstawowa im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej13
Szkoła Podstawowa im. Zofii Trzcińskiej - Kamińskiejbrak danych
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Opolu Lubelskim9
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju6
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Parczewie20
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowiebrak danych
Szkoła Podstawowa nr 10 w Puławach17
Szkoła Podstawowa nr 11 w Puławach34
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Królowej Jadwigi w Parczewie23
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dębliniebrak danych
Szkoła Podstawowa nr 2 w Puławach406
Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie8
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy34
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Króla Władysława Jagiełły w Parczewie2
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Tadeusza Kościuszkibrak danych
Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowiebrak danych
Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawiebrak danych
Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowiebrak danych
Szkoła Podstawowa nr 4 w Puławach27
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Kusocińskiego73
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Dębliniebrak danych
Szkoła Podstawowa nr 6 w Puławach11
Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdnikubrak danych
Szkoła Podstawowa Nr1 im. Tadeusza Kościuszki Puławy51
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 13 przy Szpitalu Specjalistycznym w Puławach18
Szkoła Podstawowa Specjalna przy Sanatorium Rehabilitacyjnym w Krasnobrodzie24
Szkoła Podstawowa w Bobach-Koloniibrak danych
Szkoła Podstawowa w Braciejowicachbrak danych
Szkoła Podstawowa w Bychawie25
Szkoła Podstawowa w Czerniejowiebrak danych
Szkoła Podstawowa w Czułczycach7
Szkoła Podstawowa w Kamieniubrak danych
Szkoła Podstawowa w Kamieniubrak danych
Szkoła Podstawowa w Kamioncebrak danych
Szkoła Podstawowa w Kazimierówcebrak danych
Szkoła Podstawowa w Kępie Piotrawińskiejbrak danych
Szkoła Podstawowa w Korolówcebrak danych
Szkoła Podstawowa w Kostrachbrak danych
Szkoła Podstawowa w Krzówce14
Szkoła Podstawowa w Macoszynie Dużymbrak danych
Szkoła Podstawowa w Milanowie22
Szkoła Podstawowa w Moniakachbrak danych
Szkoła Podstawowa w Perespiebrak danych
Szkoła Podstawowa w Przewalubrak danych
Szkoła Podstawowa w Różance1
Szkoła Podstawowa w Rudniebrak danych
Szkoła Podstawowa w Rudzie Hucie79
Szkoła Podstawowa w Sielcubrak danych
Szkoła Podstawowa w Skokowie1
Szkoła Podstawowa w Spiczyniebrak danych
Szkoła Podstawowa w Starych Boiskach brak danych
Szkoła Podstawowa w Szóstce2
Szkoła Podstawowa w Ślipczubrak danych
Szkoła Podstawowa w Uhruskubrak danych
Szkoła Podstawowa w Wandalinie4
Szkoła Podstawowa w Woli Przybysławskiej1
Szkoła Podstawowa w Wólce Petryłowskiejbrak danych
Szkoła Podstawowa w Zaraszowiebrak danych
Szkoła Podstawowa w Zezuliniebrak danych
Szkoła Podstawowa w Żerocinie10
Szkoła Podstawowa w Żmudzi12
Szkoła Podstawowa w Żukowiebrak danych
Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe im. Marii Minczewskiej w Białej Podlaskiej2
Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe im. Polskiego Czerwonego Krzyża32
Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe im. Stanisławy Leszczyńskiej w Zamościu123
Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe im. Zofii Bagińskiej w Parczewie40
Szkoła Policealna-Medyczne Studium Zawodowe im. Janusza Korczaka w Łukowie17
Szpital Neuropsychiatryczny im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej23
Środowiskowy Dom Samopomocy3
Środowiskowy Dom Samopomocybrak danych
Środowiskowy Dom Samopomocy imienia Bł. Ks. Zygmunta Pisarskiego10
Środowiskowy Dom Samopomocy w Janowie Lubelskimbrak danych
Środowiskowy Dom Samopomocy w Józefowie nad Wisłąbrak danych
Środowiskowy Dom Samopomocy w Sawinie120
Środowiskowy Dom Samopomocy „WRZOS” w Wólce Leszczańskiejbrak danych
Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie322
Teatr Muzyczny w Lublinie5
testbrak danych
testowabrak danych
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. w Krasnymstawie6
UM Krasnystaw Test1
Urząd Gminy Abramów3925
Urząd Gminy Adamów79
Urząd Gminy Adamów2890
Urząd Gminy Aleksandrów1836
Urząd Gminy Bełżec2770
Urząd Gminy Białopole804
Urząd Gminy Biłgoraj3347
Urząd Gminy Biszcza1791
Urząd Gminy Borki3845
Urząd Gminy Chełm2263
Urząd Gminy Chodel2239
Urząd Gminy Czemierniki1461
Urząd Gminy Dębowa Kłoda5608
Urząd Gminy Dołhobyczów3492
Urząd Gminy Drelówbrak danych
Urząd Gminy Dubienka3544
Urząd Gminy Dzierzkowice3174
Urząd Gminy Dzwola3807
Urząd Gminy Firlej1392
Urząd Gminy Głusk5252
Urząd Gminy Godziszów732
Urząd Gminy Goraj4116
Urząd Gminy Hańsk1719
Urząd Gminy Hrubieszów2365
Urząd Gminy Jabłonna4449
Urząd Gminy Jabłoń3087
Urząd Gminy Janowiec3169
Urząd Gminy Janów Podlaski3521
Urząd Gminy Jarczów2026
Urząd Gminy Jeziorzany2400
Urząd Gminy Kamień3095
Urząd Gminy Karczmiska4822
Urząd Gminy Kąkolewnica4696
Urząd Gminy Kłoczew3944
Urząd Gminy Kodeń3223
Urząd Gminy Komarówka Podlaska1215
Urząd Gminy Komarów-Osada1549
Urząd Gminy Konopnica5579
Urząd Gminy Konstantynów2897
Urząd Gminy Końskowola3885
Urząd Gminy Krasnystaw2095
Urząd Gminy Kraśniczyn235
Urząd Gminy Krynice3959
Urząd Gminy Krzczonów4046
Urząd Gminy Krzywda7307
Urząd Gminy Księżpol566
Urząd Gminy Leśniowice4169
Urząd Gminy Lubartów4259
Urząd Gminy Ludwin2145
Urząd Gminy Łabunie2833
Urząd Gminy Łaziska5010
Urząd Gminy Łomazy1600
Urząd Gminy Łukowa1662
Urząd Gminy Mełgiew1431
Urząd Gminy Miączyn3436
Urząd Gminy Michów4635
Urząd Gminy Milanów4197
Urząd Gminy Milejów4753
Urząd Gminy Mircze3576
Urząd Gminy Niedrzwica Duża6178
Urząd Gminy Niedźwiada2613
Urząd Gminy Nielisz1813
Urząd Gminy Niemce7978
Urząd Gminy Nowodwór2029
Urząd Gminy Ostrówek4515
Urząd Gminy Podedwórze1665
Urząd Gminy Potok Górny1914
Urząd Gminy Potok Wielki1925
Urząd Gminy Puławy5628
Urząd Gminy Radzyń Podlaski4000
Urząd Gminy Rejowiec1147
Urząd Gminy Rejowiec Fabryczny3241
Urząd Gminy Rokitno433
Urząd Gminy Ruda-Huta3170
Urząd Gminy Rudnik1181
Urząd Gminy Sawin1018
Urząd Gminy Serniki5872
Urząd Gminy Serokomla2699
Urząd Gminy Siedliszcze1182
Urząd Gminy Siemień1210
Urząd Gminy Skierbieszów2488
Urząd Gminy Spiczyn5646
Urząd Gminy Stanin3569
Urząd Gminy Stary Brus3496
Urząd Gminy Stary Zamość1303
Urząd Gminy Stężyca2154
Urząd Gminy Stoczek Łukowski1160
Urząd Gminy Strzyżewice7308
Urząd Gminy Sułów255
Urząd Gminy Susiec1657
Urząd Gminy Szastarka3232
Urząd Gminy Telatyn1904
Urząd Gminy Terespol3294
Urząd Gminy Tereszpol3178
Urząd Gminy Tomaszów Lubelski2757
Urząd Gminy Trzebieszów3390
Urząd Gminy Trzydnik Duży3310
Urząd Gminy Tuczna3162
Urząd Gminy Turobin4621
Urząd Gminy Uchanie2034
Urząd Gminy Ulhówek2227
Urząd Gminy Ułęż3011
Urząd Gminy Urszulin4820
Urząd Gminy Uścimów2924
Urząd Gminy w Cycowie4493
Urząd Gminy w Kamionce3779
Urząd Gminy w Sosnówce1818
Urząd Gminy Werbkowice3929
Urząd Gminy Wierzbica2349
Urząd Gminy Wisznice3007
Urząd Gminy Wohyń1113
Urząd Gminy Wojciechów1953
Urząd Gminy Wojcieszków4324
Urząd Gminy Wojsławice1698
Urząd Gminy Wola Uhruska2058
Urząd Gminy Wólka1970
Urząd Gminy Wyryki1165
Urząd Gminy Wysokie1763
Urząd Gminy Zakrzówek3998
Urząd Gminy Zamość9478
Urząd Gminy Żmudź5118
Urząd Gminy Żyrzyn6487
Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie65340
Urząd Miasta Biała Podlaska14579
Urząd Miasta Biłgoraj13126
Urząd Miasta Chełm23812
Urząd Miasta Dęblin1874
Urząd Miasta Hrubieszów8865
Urząd Miasta Józefów nad Wisłą4097
Urząd Miasta Krasnystaw11023
Urząd Miasta Kraśnik13435
Urząd Miasta Lubartów5613
Urząd Miasta Lublin89
Urząd Miasta Łuków9184
Urząd Miasta Puławy15076
Urząd Miasta Radzyń Podlaski8180
Urząd Miasta Rejowiec Fabryczny3414
Urząd Miasta Świdnik16050
Urząd Miasta Tomaszów Lubelski7538
Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym7822
Urząd Miasta Zamość15025
Urząd Miejski Ostrów Lubelski1401
Urząd Miejski Piaski3306
Urząd Miejski w Annopolu5490
Urząd Miejski w Bełżycach6000
Urząd Miejski w Bychawie6363
Urząd Miejski w Janowie Lubelskim3808
Urząd Miejski w Józefowie2166
Urząd Miejski w Kocku4547
Urząd Miejski w Lubyczy Królewskiej1976
Urząd Miejski w Łaszczowie3404
Urząd Miejski w Łęcznej6840
Urząd Miejski w Modliborzycach2521
Urząd Miejski w Nałęczowie4970
Urząd Miejski w Opolu Lubelskim7806
Urząd Miejski w Parczewie13875
Urząd Miejski w Rykach4504
Urząd Miejski w Tarnogrodzie4744
Urząd Miejski w Tyszowcach5145
Urząd Miejski w Urzędowie8394
Urząd Miejski we Frampolu3412
Urząd Miejski we Włodawie2989
Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dęblinie6
Warsztaty Terapii Zajęciowej w Majdanie Zahorodyńskimbrak danych
Włodawski Dom Kultury we Włodawiebrak danych
Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. H.Łopacińskiego w Lubliniebrak danych
Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie29
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej37
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Chełmie31
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie82
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu29
Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Suchowoli10
Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Suchowoli99
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SPZOZbrak danych
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SPZOZ24
Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie1446
WOJEWÓDZKI ZARZĄD MELIORACJI I URZĄDZEŃ WODNYCH W LUBLINIE1080
Wojewódzkie Biuro Geodezji w Lubliniebrak danych
Wojewódzkie Biuro Geodezji w Lublinie184
Zakład Aktywności Zawodowej w Stoczku Łukowskim8
Zakład Gospodarki Komunalnejbrak danych
Zakład Gospodarki Komunalnejbrak danych
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Opole Lubelskie101
Zakład Gospodarki Komunalnej Księżpolbrak danych
Zakład Gospodarki Komunalnej w Krzywdzie29
Zakład Gospodarki Komunalnej w Siemieniu1
Zakład Gospodarki Komunalnej w Staninie1
Zakład Gospodarki Komunalnej w Urzędowiebrak danych
Zakład Obsługi Szkół i Przedszkoli w Janowie Lubelskim53
Zakład Usług Komunalnych778
Zakład Usług Komunalnych i Mieszkaniowych w Lubartowie19
Zakład Usług Komunalnych w Rudzie-Hucie Sp. z o.o.brak danych
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Stoczku Łukowskimbrak danych
Zakład Zagospodarowania Odpadów w Wólce Rokickiej76
Zarząd Dróg Miejskich w Puławach216
Zarząd Dróg Powiatowych w Białej Podlaskiej258
Zarząd Dróg Powiatowych w Janowie Lubelskim116
Zarząd Dróg Powiatowych w Lubartowie66
Zarząd Dróg Powiatowych w Lublinie zs w Bełżycach188
Zarząd Dróg Powiatowych w Parczewie28
Zarząd Dróg Powiatowych w Radzyniu Podlaskim93
Zarząd Dróg Powiatowych w Tomaszowie Lubelskim50
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie2853
Zarząd Nieruchomości Wojewódzkich w Lublinie239
Zespół Administracji Szkół w Wohyniu8
Zespół Administracyjny Szkół w Sernikach40
Zespół Dziennych Domów Pomocy Społecznej3
Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkół11
Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Opolu Lubelskim19
Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych163
Zespół Obsługi Oświaty Samorządowej108
Zespół Obsługi Placówek Oświatowychbrak danych
Zespół Oświatowy im. Armii Krajowej w Kisielskubrak danych
Zespół Oświatowy w Jedlancebrak danych
Zespół Oświatowy w Starej Prawdziebrak danych
Zespół Oświatowy w Starej Różybrak danych
Zespół Oświatowy w Starych Kobiałkachbrak danych
Zespół Oświatowy w Stoczku Łukowskimbrak danych
Zespół Oświatowy w Szyszkachbrak danych
Zespół Placówek Oświatowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Siemieniubrak danych
Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 w Kraśnikubrak danych
Zespół Placówek Oświatowych w Podedwórzubrak danych
Zespół Placówek Szkolnych im Jana Pawła II w Przewłoce13
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Adamowie7
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Łukowiebrak danych
Zespół Szkoł Samorządowych im. Jana Pawła II w Tereszpolu-Zaorendziebrak danych
Zespół Szkól w Strachosławiubrak danych
Zespół Szkółbrak danych
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej w Międzyrzecu Podlaskimbrak danych
Zespół Szkół im. Gen. Franciszka Kamińskiego w Adamowie39
Zespół Szkół im Henryka Sienkiewicza w Siedliszczu12
Zespół Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Małaszewiczach41
Zespół Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie4
Zespół Szkół im Mikołaja Kopernika w Bełżycach6
Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymontabrak danych
Zespół Szkół Nr 1 w Ludwiniebrak danych
Zespół Szkół nr 1 w Milejowie32
Zespół Szkół nr 2 w Opolu Lubelskim6
Zespół Szkół Nr 3 w Dębliniebrak danych
Zespół Szkół Nr 4 w Dębliniebrak danych
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w Urzędowie7
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im Komisji Edukacji Narodowej w Puławach26
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1:- Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Gen. Władysława Sikorskiego,- Gimnazjum Nr 2,- II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila178
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Franciszka Dionizego Kniaźnina w Puławach22
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Dębliniebrak danych
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłąbrak danych
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Terespolubrak danych
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim725
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im Stanisława Staszica w Parczewiebrak danych
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im Unitów Podl w Międzyrzecu Podlbrak danych
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach1
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Wolibrak danych
Zespół Szkół Rolniczych w Woli Osowińskiejbrak danych
Zespół Szkół Samorządowych w Komarówce Podlaskiejbrak danych
Zespół Szkół Samorządowych w Rejowcu Fabrycznym56
Zespół Szkół Specjalnych przy DPS w Matczynie59
Zespół Szkół Specjalnych przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie30
Zespół Szkół Technicznych im Tadeusza Kościuszki w Bełżycach21
Zespół Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim2
Zespół Szkół Techniki Rolniczej im Wincentego Witosa w Piotrowicach2
Zespół Szkół w Białce5
Zespół Szkół w Białejbrak danych
Zespół Szkół w Czemiernikachbrak danych
Zespół Szkół w Fiukówcebrak danych
Zespół Szkół w Hucie Dąbrowiebrak danych
Zespół Szkół w Janowie Lubelskimbrak danych
Zespół Szkół w Janowie Podlaskimbrak danych
Zespół Szkół w Krzywdziebrak danych
Zespół Szkół w Niedrzwicy Dużejbrak danych
Zespół Szkół w Przybysławicach7
Zespół Szkół w Przytoczniebrak danych
Zespół Szkół w Radoryżu Smolanymbrak danych
Zespół Szkół w Sawiniebrak danych
Zespół Szkół w Serokomli177
Zespół Szkół w Skorczycachbrak danych
Zespół Szkół w Woli Uhruskiejbrak danych
Zespół Szkół w Zabielu1
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Okrzeibrak danych
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. 2 Warszawskiej Brygady Saperów i II Liceum Ogólnokształcące im. A. Frycza Modrzewskiego4
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Bychawie3
Związek Komunalny Gmin Ziemi Lubartowskiej876
Żłobek Gminny "MALUSZEK"brak danych
Żłobek Miejski Nr 1 w Świdniku14
Żłobek Miejski Nr 2 w Świdnikubrak danych
Żłobek Miejski w Krasnymstawie2
Żłobek Miejski w Opolu Lubelskimbrak danych
1
brak danych
615
dev tools: Zaloguj